| NAND | TLC |
|---|---|
| Gebruikscasus | OTT-settopbox |
| Opslagcapaciteit | 64 GB/128 GB/256 GB/32 GB |
| Schrijfsnelheid | Tot 240 MB/s |
| Voorwaarde | Goed |
| Logo | OEM |
|---|---|
| Foutcorrectie | Ingebouwde ECC (foutcorrectiecode) |
| Schrijfsnelheid | Tot 240 MB/s |
| Pakkettype | FBGA |
| Bedrijfstemperatuur | -40~85℃/-45~105℃ |
| Kwaliteit | Goed |
|---|---|
| Vervaardiging | PG |
| Garantie | 1 jaar |
| Logo | aangepast |
| Foutcorrectie | Ingebouwde ECC (foutcorrectiecode) |
| Functie | Geheugen |
|---|---|
| Verenigbaarheid | tablet-pc |
| OEM | steun |
| Oorsprong | China |
| Garantie | 1 jaar |
| Productnaam | EMMC 153BGA IC-geheugen |
|---|---|
| Lees snelheid | 330 MB/sec |
| Schrijfsnelheid | 240 MB/sec |
| Bedrijfstemperatuur | 0~70℃ |
| Garantie | 1 jaar |
| Productnaam | Ingebouwde eMMC 5.1 |
|---|---|
| Nand Flash Type | 3D NAND |
| Lees snelheid | Tot 330 MB/s |
| Garantie | 5 jaar |
| Verenigbaar | Auto-elektronica ADAS |
| Productnaam | 128 GB auto-eMMC |
|---|---|
| Toepassing | Auto-intelligente cockpits |
| Oorsprong | Guangdong, China |
| Geheugen | Flash |
| Pakket | BGA153-pakket |
| Geheugeninterface | eMMC5.1 |
|---|---|
| Willekeurig gelezen lussen | Tot 3000 IOPS |
| Vormfactor | BGA (Ball Grid-array) |
| Busbreedte | 1-bit, 4-bit, 8-bit |
| NAND-type | MLC / TLC |
| Productnaam | 64GB Nieuwe Originele eMMC 5.1 |
|---|---|
| Productstatus | Nieuw |
| Capaciteitsbereik | 64 GB tot 256 GB |
| Functie | Geheugen |
| Betaling | TT |
| Naam | PG Industriële graad eMMC 5.1 |
|---|---|
| Capaciteit | 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Protocol | HS400 |
| WAFELTJE | KIOXIA-wafers van industriële kwaliteit |
| Lees Snelheid | Tot 330 MB/s |