| Ürün adı | PG Marka Otomotiv eMMC 5.1 |
|---|---|
| Uyumluluk | Otomotiv Elektroniği Alanı |
| Flaş Derecesi | A sınıfı |
| Gofret | Kioksiye |
| Flaş Seçimi | MLC/3DTLC/QLC NAND |
| Ürün adı | Gömülü Otomotiv eMMC |
|---|---|
| Uyumlu | Çevre Görünümü Monitörü(AVM) |
| Menşei | Çin |
| Malzeme | plastik |
| Kalite | İyi |
| Ürün adı | Otomotiv Sınıfı eMMC 5.1 |
|---|---|
| Uyumluluk | Otomotiv Elektroniği Alanı |
| Kalite | Exectlect |
| Nand Flash Türü | 3D NAND |
| İşlev | Hafıza |
| Ürün adı | EMMC 153 BGA Flash Nand Bellek |
|---|---|
| Ağırlık | Yaklaşık 16 gram |
| GELENEK | Destek |
| Kapasite | 256GB/64GB/128GB |
| Başvuru | Akıllı Hoparlör |
| Ürün adı | Otomotiv Sınıfı eMMC 5.1 |
|---|---|
| Uyumluluk | IATF 16949 |
| Menşei | Guangdong, Çin |
| Uyumlu | Gelişmiş Sürücü Destek Sistemleri (ADAS) ve Otonom Sürüş Sistemleri (ADS) Bellek Yongaları |
| Kapasite aralığı | 64GB - 256GB |
| Ürün adı | Otomotiv Sınıfı eMMC |
|---|---|
| Kapasite | 64GB / 128GB / 256GB |
| Malzeme | plastik |
| Uygulama | Araç iletişimi ve kontrolü |
| Renk | Siyah |
| Ürün adı | Gömülü Otomotiv Sınıfı EMMC |
|---|---|
| Marka | PG Markası |
| Kapasite | 64GB / 128GB / 256GB |
| Malzeme | plastik |
| Renk | Siyah |
| İsim | IoT Uç Bilgi İşlem için Endüstriyel eMMC |
|---|---|
| Gofret | Kioksiye |
| Denetleyici | SMI |
| Garanti | 3 yıl |
| Yazma hızı | 240 MB/sn |
| İsim | Akıllı ev için OEM/ ODM EMMC 5.1 |
|---|---|
| Uygulama | Akıllı ev ve multimedya oynatma kutuları |
| Kapasite | 64GB, 128GB, 256GB |
| OEM/ODM | Memnuniyetle karşılandı |
| Anlaşma | HS400 |
| İsim | Düşük Güç Tüketimi EMMC 5.1 |
|---|---|
| Başvuru | Akıllı ev ve multimedya oynatma kutuları |
| Denetleyici | SMI |
| Kapasite | 64GB, 128GB, 256GB |
| OEM/ODM | Memnuniyetle karşılandı |