| Productnaam | PG Merk Automotive eMMC 5.1 |
|---|---|
| Verenigbaarheid | Automotive elektronica veld |
| Flitsgraad | rang A |
| Wafeltje | Kioxia |
| Keuze uit flitser | MLC/3DTLC/QLC NAND |
| Productnaam | Ingebouwde eMMC voor de automobielsector |
|---|---|
| Verenigbaar | Rondzichtmonitor (AVM) |
| Oorsprong | China |
| Materiaal | plastic |
| Kwaliteit | Goed |
| Productnaam | eMMC van automobielkwaliteit 5.1 |
|---|---|
| Verenigbaarheid | Automotive elektronica veld |
| Kwaliteit | Excellect |
| Nand Flash Type | 3D NAND |
| Functie | Geheugen |
| Productnaam | EMMC 153 BGA Flash Nand-geheugen |
|---|---|
| Gewicht | ongeveer 16 g |
| AANGEPAST | steun |
| Capaciteit | 256 GB/64 GB/128 GB |
| Sollicitatie | Slimme Spreker |
| Productnaam | eMMC van automobielkwaliteit 5.1 |
|---|---|
| Naleving | IATF 16949 |
| Oorsprong | Guangdong, China |
| Verenigbaar | Geavanceerde rijhulpsystemen (ADAS) en autonome rijsystemen (ADS) geheugenchips |
| Capaciteitsbereik | 64 GB tot 256 GB |
| Productnaam | Automobielklasse eMMC |
|---|---|
| Capaciteit | 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| Materiaal | plastic |
| Toepassing | Voertuigcommunicatie en -controle |
| Kleur | Zwart |
| Productnaam | Ingebouwde EMMC van automobielkwaliteit |
|---|---|
| Merk | PG-merk |
| Capaciteit | 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| Materiaal | plastic |
| Kleur | Zwart |
| Naam | Industriële eMMC voor IoT Edge Computing |
|---|---|
| Wafeltje | Kioxia |
| Controleur | SMI |
| Garantie | 3 jaar |
| Schrijfsnelheid | 240 MB/sec |
| Naam | OEM/ ODM EMMC 5.1 voor Smart Home |
|---|---|
| Toepassing | Smart Home en Multimedia Playback Boxes |
| Capaciteit | 64 GB, 128 GB, 256 GB |
| OEM/ODM | Verwelkomd |
| Overeenkomst | HS400 |
| Naam | Laag stroomverbruik EMMC 5.1 |
|---|---|
| sollicitatie | Smart Home en Multimedia Playback Boxes |
| Controleur | SMI |
| Capaciteit | 64 GB, 128 GB, 256 GB |
| OEM/ODM | Welkom |