| Όνομα προϊόντος | PG Brand Automotive eMMC 5.1 |
|---|---|
| Αρμονία | Τομέας Ηλεκτρονικών Αυτοκινήτων |
| Βαθμός Flash | βαθμός Α |
| Οστια | Κιοξία |
| Επιλογή Flash | MLC/3DTLC/QLC NAND |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένο Automotive eMMC |
|---|---|
| Σύμφωνος | Οθόνη Around View (AVM) |
| Προέλευση | Κίνα |
| Υλικό | πλαστική ύλη |
| Ποιότητα | Καλός |
| Όνομα προϊόντος | Βαθμός αυτοκινήτου eMMC 5.1 |
|---|---|
| Αρμονία | Τομέας Ηλεκτρονικών Αυτοκινήτων |
| Ποιότητα | Εξαιρετικό |
| Τύπος Nand Flash | 3D NAND |
| Λειτουργία | Μνήμη |
| Όνομα προϊόντος | EMMC 153 BGA Flash Nand Memory |
|---|---|
| Βάρος | περίπου 16g |
| ΕΘΙΜΟ | υποστήριξη |
| Ικανότητα | 256GB/64GB/128GB |
| Εφαρμογή | Έξυπνος ομιλητής |
| Όνομα προϊόντος | Βαθμός αυτοκινήτου eMMC 5.1 |
|---|---|
| Συμμόρφωση | IATF 16949 |
| Προέλευση | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Σύμφωνος | Τσιπ μνήμης προηγμένα συστήματα υποβοήθησης οδηγού (ADAS) & συστήματα αυτόνομης οδήγησης (ADS) |
| Εύρος χωρητικότητας | 64 GB έως 256 GB |
| Όνομα προϊόντος | Automtive Grade eMMC |
|---|---|
| Ικανότητα | 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| Υλικό | πλαστική ύλη |
| Εφαρμογή | Επικοινωνία και έλεγχος οχημάτων |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένη κατηγορία αυτοκινήτου EMMC |
|---|---|
| Μάρκα | Μάρκα PG |
| Ικανότητα | 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| Υλικό | πλαστική ύλη |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Ονομα | Βιομηχανικό eMMC για IoT Edge Computing |
|---|---|
| Οστια | Κιοξία |
| Ελεγκτής | SMI |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Ταχύτητα γραφής | 240 MB/s |
| Ονομα | OEM/ ODM EMMC 5.1 για το Smart Home |
|---|---|
| Εφαρμογή | Smart Home και Multimedia Playback Boxes |
| Ικανότητα | 64GB, 128GB, 256GB |
| OEM/ODM | Ευπρόσδεκτος |
| Συμφωνία | HS400 |
| Ονομα | Χαμηλή κατανάλωση ενέργειας EMMC 5.1 |
|---|---|
| εφαρμογή | Smart Home και Multimedia Playback Boxes |
| Ελεγκτής | SMI |
| Ικανότητα | 64GB, 128GB, 256GB |
| OEM/ODM | ευπρόσδεκτη |