| Product Name | PG Brand Automotive EMMC 5.1 |
|---|---|
| Compatibility | Automotive Electronics Field |
| Flash Grade | Grade A |
| Wafer | KIOXIA |
| Choice Of Flash | MLC/3DTLC/QLC NAND |
| Product Name | Embedded Automotive EMMC |
|---|---|
| Compatible | Around View Monitor(AVM) |
| Origin | China |
| Material | Plastic |
| Quality | Good |
| Product Name | Automotive Grade EMMC 5.1 |
|---|---|
| Compatibility | Automotive Electronics Field |
| Quality | Excellect |
| Nand Flash Type | 3D NAND |
| Function | Memory |
| Product Name | EMMC 153 BGA Flash Nand Memory |
|---|---|
| Weight | About 16g |
| Custom | Support |
| Capacity | 256GB/64GB/128GB |
| Application | Smart Speaker |
| Product Name | Automotive Grade EMMC 5.1 |
|---|---|
| Compliance | IATF 16949 |
| Origin | Guangdong, China |
| Compatible | Advanced Driver Assistance Systems (ADAS) & Autonomous Driving Systems (ADS) Memory Chips |
| Capacity Range | 64GB To 256GB |
| Product Name | Automtive Grade EMMC |
|---|---|
| Capacity | 64GB / 128GB / 256GB |
| Material | Plastic |
| Aplication | Vehicle Communication And Control |
| Color | Black |
| Product Name | Embedded Automotive Grade EMMC |
|---|---|
| Brand | PG Brand |
| Capacity | 64GB / 128GB / 256GB |
| Material | Plastic |
| Color | Black |
| Name | Industrial EMMC For IoT Edge Computing |
|---|---|
| Wafer | KIOXIA |
| Controller | SMI |
| Warranty | 3 Years |
| Write Speed | 240MB/s |
| Name | OEM/ ODM Emmc 5.1 For Smart Home |
|---|---|
| Application | Smart Home And Multimedia Playback Boxes |
| Capacity | 64GB, 128GB, 256GB |
| OEM/ODM | Welcomed |
| Agreement | HS400 |
| Name | Low Power Consumption Emmc 5.1 |
|---|---|
| Application | Smart Home And Multimedia Playback Boxes |
| Controller | SMI |
| Capacity | 64GB, 128GB, 256GB |
| OEM/ODM | Welcomed |