| Ürün | EMMC |
|---|---|
| Sıralı Yazma Hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Paket Tipi | BGA 153 |
| Ürün durumu | Yeni |
| Denetleyici | SMI |
| Menşei | Çin |
|---|---|
| Anahtar Özellikler | Kaliteli, yüksek performans |
| Kapasite | Tipik olarak 64 GB ile 256 GB arasında değişir |
| Ürün | EMMC |
| Hafıza | Flaş |
| Ürün adı | OEM ODM Otomotiv Sınıfı eMMC |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Okuma hızı | 330 MB/sn |
| Yazma hızı | 240 MB/sn |
| Kapasite | 64GB / 128GB / 256GB |
| Ürün adı | EMMC Modülü Flaş Bellek |
|---|---|
| Flaş Seçimi | MLC / 3DTLC / QLC NAND |
| Flaş Derecesi | A sınıfı |
| Protokol | HS400 |
| Standart | eMMC 5.1 |
| Ürün adı | Otomotiv Sınıfı EMMC 128GB |
|---|---|
| Oem | Hoş geldin |
| Garanti | 3 yıl |
| Yazma hızı | 240 MB/sn |
| Menşei | Çin |
| İsim | Tabletler için EMMC 5.1 |
|---|---|
| Kapasite | 64GB, 128GB, 256GB |
| Başvuru | Tabletler , Otomotiv merkezi kontrol sistemi |
| OEM/ODM | Memnuniyetle karşılandı |
| Anlaşma | HS400 |
| Ürün adı | eMMC 5.1 Gömülü Otomotiv eMMC |
|---|---|
| Ürün durumu | Yeni |
| Flaş Derecesi | A sınıfı |
| Uyumlu | Araç içi |
| Güç Tüketimi | düşük güç tüketimi |
| Ürün adı | Flash Bellek Gömülü eMMC |
|---|---|
| Oem | Hoş geldin |
| Kapasite seçenekleri | 64GB, 128GB, 256GB |
| Logo Özelleştirilmiş Hizmet | Mevcut |
| Durum | Yeni / İyi Sağlık |
| Ürün adı | PG Markası EMMC |
|---|---|
| Kapasite | 64GB / 128GB / 256GB |
| Malzeme | plastik |
| Uygulama | Araba |
| Renk | Siyah |
| Ürün | EMMC |
|---|---|
| Güç yönetimi | Gelişmiş güç yönetimi özellikleri |
| Anlaşma | HS400 |
| Uygulama | tablet bilgisayar |
| Logo Özelleştirilmiş Hizmet | Mevcut |