| Product | EMMC |
|---|---|
| Opeenvolgend schrijf Snelheid | Tot 240 MB/s |
| Pakkettype | BGA 153 |
| Productenstatus | Nieuw |
| Controleur | SMI |
| Oorsprong | China |
|---|---|
| Belangrijke functies | Goede kwaliteit, hoge prestaties |
| Capaciteit | Meestal varieert dit van 64 GB tot 256 GB |
| Product | EMMC |
| Geheugen | Flash |
| Productnaam | OEM ODM eMMC van automobielkwaliteit |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Lees snelheid | 330 MB/sec |
| Schrijfsnelheid | 240 MB/sec |
| Capaciteit | 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| Productnaam | EMMC-module Flash-geheugen |
|---|---|
| Keuze uit flitser | MLC / 3DTLC/QLC NAND |
| Flitsgraad | rang A |
| Protocol | HS400 |
| Standaard | eMMC 5.1 |
| Productnaam | Automotive-kwaliteit EMMC 128 GB |
|---|---|
| OEM | welkom |
| Garantie | 3 jaar |
| Schrijfsnelheid | 240 MB/sec |
| Oorsprong | China |
| Naam | EMMC 5.1 voor tablets |
|---|---|
| Capaciteit | 64 GB, 128 GB, 256 GB |
| Sollicitatie | Tablets, centraal bedieningssysteem voor automotive |
| OEM/ODM | Verwelkomd |
| Overeenkomst | HS400 |
| Productnaam | eMMC 5.1 Ingebouwde eMMC voor de automobielsector |
|---|---|
| Productenstatus | Nieuw |
| Flitsgraad | rang A |
| Verenigbaar | In het voertuig |
| Stroomverbruik | Laag stroomverbruik |
| Productnaam | Flash-geheugen ingebed eMMC |
|---|---|
| OEM | welkom |
| Capaciteitsopties | 64 GB, 128 GB, 256 GB |
| Logo aangepaste service | Beschikbaar |
| Voorwaarde | Nieuw / Goede gezondheid |
| Productnaam | PG-merk EMMC |
|---|---|
| Capaciteit | 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| Materiaal | plastic |
| Toepassing | Auto |
| Kleur | Zwart |
| Product | EMMC |
|---|---|
| Energiebeheer | Geavanceerde energiebeheerfuncties |
| Overeenkomst | HS400 |
| Toepassing | tablet-pc |
| Logo aangepaste service | Beschikbaar |