| Product | EMMC |
|---|---|
| Sequential Write Speed | Up To 240 MB/s |
| Package Type | BGA 153 |
| Products Status | New |
| Controller | SMI |
| Origin | China |
|---|---|
| Key Features | Good Quality, High Performance |
| Capacity | Typically Ranges From 64GB To 256GB |
| Product | EMMC |
| Memory | Flash |
| Product Name | OEM ODM Automotive Grade EMMC |
|---|---|
| Color | Black |
| Read Speed | 330MB/s |
| Write Speed | 240MB/s |
| Capacity | 64GB / 128GB / 256GB |
| Product Name | EMMC Module Flash Memory |
|---|---|
| Choice Of Flash | MLC / 3DTLC/QLC NAND |
| Flash Grade | Grade A |
| Protocol | HS400 |
| Standard | EMMC 5.1 |
| Product Name | Automotive Grade EMMC 128GB |
|---|---|
| OEM | Welcome |
| Warranty | 3 Years |
| Write Speed | 240MB/S |
| Origin | China |
| Name | EMMC 5.1 For Tablets |
|---|---|
| Capacity | 64GB, 128GB, 256GB |
| Application | Tablets,Automotive Central Control System |
| OEM/ODM | Welcomed |
| Agreement | HS400 |
| Product Name | EMMC 5.1 Embedded Automotive EMMC |
|---|---|
| Products Status | New |
| Flash Grade | Grade A |
| Compatible | In-vehicle |
| Power Consumption | Low Power Consumption |
| Product Name | Flash Memory Embedded EMMC |
|---|---|
| Oem | Welcome |
| Capacity Options | 64GB, 128GB, 256GB |
| Logo Customized Service | Available |
| Condition | New / Good Health |
| Product Name | PG Brand EMMC |
|---|---|
| Capacity | 64GB / 128GB / 256GB |
| Material | Plastic |
| Aplication | Car |
| Color | Black |
| Product | EMMC |
|---|---|
| Power Management | Advanced Power Management Features |
| Agreement | HS400 |
| Aplication | Tablet PC |
| Logo Customized Service | Available |