| Προϊόν | EMMC |
|---|---|
| Διαδοχικός γράψτε την ταχύτητα | Έως 240 MB/s |
| Τύπος πακέτου | BGA 153 |
| Κατάσταση προϊόντων | Νέος |
| Ελεγκτής | SMI |
| Προέλευση | Κίνα |
|---|---|
| Βασικά χαρακτηριστικά | Καλή ποιότητα, υψηλή απόδοση |
| Ικανότητα | Συνήθως κυμαίνεται από 64 GB έως 256 GB |
| Προϊόν | EMMC |
| Μνήμη | Λάμψη |
| Όνομα προϊόντος | OEM ODM Automotive Κατηγορία eMMC |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρος |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 330MB/s |
| Ταχύτητα γραφής | 240 MB/s |
| Ικανότητα | 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| Όνομα προϊόντος | Μνήμη φλας EMMC Module |
|---|---|
| Επιλογή Flash | MLC / 3DTLC/QLC NAND |
| Βαθμός Flash | βαθμός Α |
| Πρωτόκολλο | HS400 |
| Πρότυπο | ΕΜΜΚ 5.1 |
| Όνομα προϊόντος | Βαθμός αυτοκινήτου EMMC 128 GB |
|---|---|
| Oem | καλωσόρισμα |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Ταχύτητα γραφής | 240 MB/s |
| Προέλευση | Κίνα |
| Ονομα | EMMC 5.1 για ταμπλέτες |
|---|---|
| Ικανότητα | 64GB, 128GB, 256GB |
| Εφαρμογή | Δισκία, σύστημα ελέγχου αυτοκινήτου Central Central |
| OEM/ODM | Ευπρόσδεκτος |
| Συμφωνία | HS400 |
| Όνομα προϊόντος | eMMC 5.1 Embedded Automotive eMMC |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντων | Νέος |
| Βαθμός Flash | βαθμός Α |
| Σύμφωνος | εντός οχήματος |
| Κατανάλωση ρεύματος | Χαμηλή κατανάλωση ενέργειας |
| Όνομα προϊόντος | Flash Memory Embedded eMMC |
|---|---|
| Oem | καλωσόρισμα |
| Επιλογές χωρητικότητας | 64GB, 128GB, 256GB |
| Υπηρεσία προσαρμογής λογότυπου | Διαθέσιμος |
| Κατάσταση | Νέα / Καλή Υγεία |
| Όνομα προϊόντος | PG Μάρκα EMMC |
|---|---|
| Ικανότητα | 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| Υλικό | πλαστική ύλη |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητο |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Προϊόν | EMMC |
|---|---|
| Διαχείριση ενέργειας | Προηγμένες δυνατότητες διαχείρισης ενέργειας |
| Συμφωνία | HS400 |
| Εφαρμογή | tablet pc |
| Υπηρεσία προσαρμογής λογότυπου | Διαθέσιμος |