| Ürün Adı | Otomotiv Gömülü EMMC |
|---|---|
| Malzeme | plastik |
| Protokol | HS400 |
| Menşei | Çin |
| Güç Tüketimi | düşük güç tüketimi |
| Ürün | Eğitim Tabletleri için emmc |
|---|---|
| Yazma hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Okuma hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Denetleyici | SMI |
| Logo | özelleştirilmiş |
| GOFRET | Endüstriyel sınıf KIOXIA gofret |
|---|---|
| Kalite | %100 Orijinal |
| Özellikleri | Gelişmiş aşınma tesviye, kötü blok yönetimi, trim desteği, güç kaybı koruması, güvenli yazma korumas |
| Durum | Yeni |
| Kapasite | 8GB, 16GB, 32GB, 64GB, 128GB, 256GB, 512GB |
| Paket Tipi | BGA153 |
|---|---|
| Otobüs genişliği | 1 bit, 4 bit, 8 bit |
| Ürün adı | EMMC Bellek Kartı |
| Tipik uygulamalar | Akıllı Telefonlar, Tabletler, IoT Cihazları |
| Güç Tüketimi | Tipik 50mA aktif |
| İsim | IC Bileşeni Gömülü Endüstriyel eMMC 5.1 |
|---|---|
| Kapasite | 32GB / 64GB / 128GB / 256GB |
| BGA | 153 |
| Okuma hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Yazma hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Protokol | HS400 |
|---|---|
| Gerilim | 2.7V-3.6V |
| Özellikler | Gelişmiş aşınma tesviye, kötü blok yönetimi, trim desteği, güç kaybı koruması, güvenli yazma korumas |
| Üretici | PG |
| Renk | Siyah |
| Kalite | Kontrplak durumda |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Arayüz | HS400, HS200, HS, DDR |
| Özellikler | Gelişmiş aşınma tesviye, kötü blok yönetimi, trim desteği, güç kaybı koruması, güvenli yazma korumas |
| Standart | eMMC 5.1 |
| Kullanım Örneği | Öğrenme Tabletleri |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila 85°C |
| Paket | BGA paketi |
| Flaş Seçimi | MLC / 3DTLC / QLC NAND |
| Seviye | Ticari Sınıf |
| Kapasite | 8 GB/16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
|---|---|
| Okuma Hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| anlaşma | HS400 |
| Yazma Hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Çalışma sıcaklığı | -25°C~+85°C |
| Menşei | Çin |
|---|---|
| Hafıza | Flaş |
| Oem | Hoş geldin |
| Malzeme | plastik |
| Nand Flash Türü | 3D NAND |