| Πρότυπο | ΕΜΜΚ 5.1 |
|---|---|
| Περίπτωση χρήσης | Ταμπλέτες εκμάθησης |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 330 MB/s |
| Εφαρμογή | Επικοινωνία και έλεγχος οχημάτων |
| Πακέτο | Πακέτο BGA153 |
| Διαδοχική διαβασμένη ταχύτητα | Μέχρι 400MB/s |
|---|---|
| Formfactor | BGA153 |
| Ολοκλήρωση προϊόντων | Πρότυπο |
| πλάτος | 11,5 χλστ |
| Όνομα προϊόντος | Μνήμη Emmc |
| Όνομα προϊόντος | EMMC 5.1 Ενσωματωμένη κάρτα πολυμέσων |
|---|---|
| Πακέτο | BGA153 |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 330 MB/s |
| Κατάσταση | Καλή υγεία |
| Οστια | Γκοφρέτα KIOXIA |
| Όνομα προϊόντων | Automotive Embedded EMMC |
|---|---|
| Υλικό | πλαστική ύλη |
| Πρωτόκολλο | HS400 |
| Προέλευση | Κίνα |
| Κατανάλωση ρεύματος | Χαμηλή κατανάλωση ενέργειας |
| Προϊόν | emmc για εκπαιδευτικά tablet |
|---|---|
| Ταχύτητα γραφής | Έως 240MB/s |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 330 MB/s |
| Ελεγκτής | SMI |
| Λογότυπο | προσαρμοσμένη |
| ΟΣΤΙΑ | Βιομηχανικής ποιότητας πλάκες KIOXIA |
|---|---|
| Ποιότητα | 100% πρωτότυπο |
| Χαρακτηριστικά | Προηγμένη ισοπέδωση φθοράς, διαχείριση κακών μπλοκ, υποστήριξη TRIM, προστασία από απώλεια ισχύος, π |
| Υπόθεση | Νέο |
| Δυναμικότητα | 8GB, 16GB, 32GB, 64GB, 128GB, 256GB, 512GB |
| Τύπος πακέτου | BGA153 |
|---|---|
| Πλάτος λεωφορείων | 1-bit, 4-bit, 8-bit |
| Όνομα προϊόντος | Μνήμη Emmc |
| Τυπικές εφαρμογές | Smartphones, Tablets, IoT Devices |
| Κατανάλωση ρεύματος | Τυπικό ενεργό 50mA |
| Ονομα | IC Component Embedded Industrial eMMC 5.1 |
|---|---|
| Ικανότητα | 32GB / 64GB / 128GB / 256GB |
| BGA | 153 |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 330 MB/s |
| Ταχύτητα γραφής | Έως 240MB/s |
| Πρωτόκολλο | HS400 |
|---|---|
| Δυναμικό | 2.7V-3.6V |
| Χαρακτηριστικά | Προηγμένη ισοπέδωση φθοράς, διαχείριση κακών μπλοκ, υποστήριξη TRIM, προστασία από απώλεια ισχύος, π |
| κατασκευαστής | PG |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Ποιότητα | 100% πρωτότυπο |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέος |
| Διασύνδεση | HS400, HS200, HS, DDR |
| Χαρακτηριστικά | Προηγμένη ισοπέδωση φθοράς, διαχείριση κακών μπλοκ, υποστήριξη TRIM, προστασία από απώλεια ισχύος, π |
| Πρότυπο | ΕΜΜΚ 5.1 |