| Standaard | eMMC 5.1 |
|---|---|
| Gebruikscasus | Tabletten leren |
| Lees snelheid | Tot 330 MB/s |
| Toepassing | Voertuigcommunicatie en -controle |
| Pakket | BGA153-pakket |
| Opeenvolgende Gelezen Snelheid | Tot 400 MB/s |
|---|---|
| Formfactor | BGA153 |
| Product voltooiing | Standaard |
| breedte | 11,5 mm |
| Productnaam | EMMC-geheugenkaart |
| Productnaam | EMMC 5.1 geïntegreerde multimediakaart |
|---|---|
| Pakket | BGA153 |
| Lees snelheid | Tot 330 MB/s |
| Status | Goede gezondheid |
| Wafeltje | KIOXIA-wafel |
| Producten Naam | Automotive ingebedde EMMC |
|---|---|
| Materiaal | plastic |
| Protocol | HS400 |
| Oorsprong | China |
| Stroomverbruik | Laag stroomverbruik |
| Product | emmc voor educatieve tablets |
|---|---|
| Schrijfsnelheid | Tot 240 MB/s |
| Lees snelheid | Tot 330 MB/s |
| Controleur | SMI |
| Logo | aangepast |
| WAFELTJE | KIOXIA-wafers van industriële kwaliteit |
|---|---|
| Kwaliteit | 100% origineel |
| Kenmerken | Geavanceerde slijtage leveling, slecht blokbeheer, TRIM-ondersteuning, bescherming tegen stroomverli |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Capaciteit | 8GB, 16GB, 32GB, 64GB, 128GB, 256GB, 512GB. |
| Pakkettype | BGA153 |
|---|---|
| Busbreedte | 1-bit, 4-bit, 8-bit |
| Productnaam | EMMC-geheugenkaart |
| Typische toepassingen | Smartphones, tablets, IoT-apparaten |
| Stroomverbruik | Typisch 50mA actief |
| Naam | IC-component ingebedde industriële eMMC 5.1 |
|---|---|
| Capaciteit | 32 GB / 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| BGA | 153 |
| Lees snelheid | Tot 330 MB/s |
| Schrijfsnelheid | Tot 240 MB/s |
| Protocol | HS400 |
|---|---|
| Spanning | 2.7V-3.6V |
| Functies | Geavanceerde slijtage leveling, slecht blokbeheer, TRIM-ondersteuning, bescherming tegen stroomverli |
| fabrikant | PG |
| Kleur | Zwart |
| Kwaliteit | 100% Origineel |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Interface | HS400, HS200, HS, DDR |
| Functies | Geavanceerde slijtage leveling, slecht blokbeheer, TRIM-ondersteuning, bescherming tegen stroomverli |
| Standaard | eMMC 5.1 |