| Adı | PG 256GB eMMC |
|---|---|
| Kapasite | 8GB, 64GB, 128GB, 256GB, 512GB |
| Uygulama | Oyun konsolu / set üstü kutu / akıllı telefon / akıllı TV |
| OEM/ODM | memnuniyetle karşıladı |
| anlaşma | HS400 |
| Ürün adı | Gömülü Depolama Çözümü EMMC |
|---|---|
| Hafıza | Flaş |
| Denetleyici | SMI |
| Gofret | Kioksiye |
| Başvuru | Gelişmiş Sürüş Yardım Sistemi |
| Ürün adı | gömülü emmc |
|---|---|
| Kapasite | 64GB / 128GB / 256GB |
| Malzeme | plastik |
| Uygulama | Araç içi iletişim ve ağ sistemi |
| Renk | Siyah |
| Ürün | Yeni ve Orijinal EMMC Flash Bellek |
|---|---|
| Menşei | Çin |
| Logo Özelleştirilmiş Hizmet | Mevcut |
| Kalite | Orijinal Orijinal |
| Malzeme | plastik |
| İsim | Endüstriyel Sınıf EMMC |
|---|---|
| Marka | PG Markası |
| Başvuru | Endüstriyel Otomasyon |
| Oem | Memnuniyetle karşılandı |
| Flaş | 3D TLC NAND Flaş |
| İsim | Endüstriyel Bellek Flash IC EMMC |
|---|---|
| Oem | Memnuniyetle karşılandı |
| Gofret | Kioksiye |
| Denetleyici | SMI |
| Yazma hızı | 240 MB/sn |
| İsim | Endüstriyel Anahtarlar İçin Endüstriyel eMMC |
|---|---|
| Marka | PG Markası |
| Gofret | Kioksiye |
| Denetleyici | SMI |
| Yazma hızı | 240 MB/sn |
| Ürün adı | Endüstriyel EMMC |
|---|---|
| Seviye | A sınıfı |
| Kapasite | 64 128G |
| Okuma hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Yazma hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Ürün adı | EMMC Flash Bellek |
|---|---|
| Kapasite | 64GB-512GB |
| Garanti | 1 yıl |
| Okuma hızı | 330 MB/sn |
| Yazma hızı | 240 MB/sn |
| Ürün adı | eMMC 5.1 Gömülü Çipler |
|---|---|
| Malzeme | plastik |
| Marka | PG |
| Kalite | Yeni |
| Üreticisi | Evet |