| Ονομασία | PG 256GB eMMC |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 8GB, 64GB, 128GB, 256GB, 512GB |
| Εφαρμογή | Παιχνιδιακή κονσόλα / Set-top box / Smartphone / Smart TV |
| OEM/ODM | Καλωσορίσατε. |
| Συμφωνία | HS400 |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένη λύση αποθήκευσης EMMC |
|---|---|
| Μνήμη | Λάμψη |
| Ελεγκτής | SMI |
| Οστια | Κιοξία |
| Εφαρμογή | Προηγμένο σύστημα υποβοήθησης οδήγησης |
| Όνομα προϊόντος | ενσωματωμένο εμ.κ. |
|---|---|
| Ικανότητα | 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| Υλικό | πλαστική ύλη |
| Εφαρμογή | Σε σύστημα επικοινωνίας και δικτύωσης οχημάτων |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Προϊόν | Νέα και πρωτότυπη μνήμη Flash EMMC |
|---|---|
| Προέλευση | Κίνα |
| Υπηρεσία προσαρμογής λογότυπου | Διαθέσιμος |
| Ποιότητα | Γνήσιο πρωτότυπο |
| Υλικό | πλαστική ύλη |
| Ονομα | Βιομηχανικός βαθμός EMMC |
|---|---|
| Μάρκα | Μάρκα PG |
| Εφαρμογή | Βιομηχανικός Αυτοματισμός |
| Oem | ευπρόσδεκτη |
| Λάμψη | τρισδιάστατη TLC λάμψη NAND |
| Ονομα | Βιομηχανική μνήμη Flash IC EMMC |
|---|---|
| Oem | ευπρόσδεκτη |
| Οστια | Κιοξία |
| Ελεγκτής | SMI |
| Ταχύτητα γραφής | 240 MB/s |
| Ονομα | Induatrial eMMC για βιομηχανικούς διακόπτες |
|---|---|
| Μάρκα | Μάρκα PG |
| Οστια | Κιοξία |
| Ελεγκτής | SMI |
| Ταχύτητα γραφής | 240 MB/s |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανικό EMMC |
|---|---|
| Βαθμός | βαθμός Α |
| Ικανότητα | 64 128 γρ |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 330 MB/s |
| Ταχύτητα γραφής | Έως 240MB/s |
| Όνομα προϊόντος | Η μνήμη flash EMMC |
|---|---|
| Ικανότητα | 64GB-512GB |
| Εγγύηση | 1 χρόνια |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 330MB/s |
| Ταχύτητα γραφής | 240 MB/s |
| Όνομα προϊόντος | eMMC 5.1 Embedded Chips |
|---|---|
| Υλικό | πλαστική ύλη |
| Μάρκα | PG |
| Ποιότητα | Νέος |
| Κατασκευαστής | Ναί |