| Productnaam | Geheugen IC-chip eMMC |
|---|---|
| Flitsgraad | rang A |
| Capaciteit | 64 GB tot 256 GB |
| Pakkettype | 153BGA |
| Productenstatus | Nieuw |
| Naam | PG 256GB eMMC |
|---|---|
| Capaciteit | 8GB, 64GB, 128GB, 256GB, 512GB. |
| Toepassing | Spelconsole / Set-top box / Smartphone / Smart TV |
| OEM/ODM | Welkom. |
| Overeenkomst | HS400 |
| Productnaam | Ingebouwde opslagoplossing EMMC |
|---|---|
| Geheugen | Flash |
| Controleur | SMI |
| Wafeltje | Kioxia |
| Sollicitatie | Geavanceerd rijassistentiesysteem |
| Productnaam | ingebouwde emmc |
|---|---|
| Capaciteit | 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| Materiaal | plastic |
| Toepassing | In voertuigcommunicatie- en netwerksysteem |
| Kleur | Zwart |
| Product | Nieuw en origineel EMMC-flashgeheugen |
|---|---|
| Oorsprong | China |
| Logo aangepaste service | Beschikbaar |
| Kwaliteit | Echt origineel |
| Materiaal | plastic |
| Naam | EMMC van industriële kwaliteit |
|---|---|
| Merk | PG-merk |
| Sollicitatie | Industriële automatisering |
| OEM | Welkom |
| Flash | 3D TLC NAND Flash |
| Naam | Industrieel geheugen Flash IC EMMC |
|---|---|
| OEM | Welkom |
| Wafeltje | Kioxia |
| Controleur | SMI |
| Schrijfsnelheid | 240 MB/sec |
| Naam | Industriële eMMC voor industriële schakelaars |
|---|---|
| Merk | PG-merk |
| Wafeltje | Kioxia |
| Controleur | SMI |
| Schrijfsnelheid | 240 MB/sec |
| Productnaam | Industrieel EMMC |
|---|---|
| Cijfer | rang A |
| Capaciteit | 64 128G |
| Lees snelheid | Tot 330 MB/s |
| Schrijfsnelheid | Tot 240 MB/s |
| Productnaam | EMMC flashgeheugen |
|---|---|
| Capaciteit | 64 GB-512 GB |
| Garantie | 1 jaar |
| Lees snelheid | 330 MB/sec |
| Schrijfsnelheid | 240 MB/sec |