| Product Name | Memory IC Chip EMMC |
|---|---|
| Flash Grade | Grade A |
| Capacity | 64GB To 256GB |
| Packeage Type | 153BGA |
| Products Status | New |
| Name | PG 256GB EMMC |
|---|---|
| Capacity | 8GB, 64GB, 128GB, 256GB, 512GB |
| Application | Game Console / Set-top Box / Smartphone / Smart TV |
| OEM/ODM | Welcomed |
| Agreement | HS400 |
| Product Name | Embedded Storage Solution EMMC |
|---|---|
| Memory | Flash |
| Controller | SMI |
| Wafer | KIOXIA |
| Application | Advanced Driving Assistance System |
| Product Name | Embedded EMMC |
|---|---|
| Capacity | 64GB / 128GB / 256GB |
| Material | Plastic |
| Aplication | In Vehicle Communication And Networking System |
| Color | Black |
| Product | New And Original EMMC Flash Memory |
|---|---|
| Origin | China |
| Logo Customized Service | Available |
| Quality | Genuine Original |
| Material | Plastic |
| Name | Industrial Grade EMMC |
|---|---|
| Brand | PG Brand |
| Application | Industrial Automation |
| OEM | Welcomed |
| Flash | 3D TLC Nand Flash |
| Name | Industrial Memory Flash IC EMMC |
|---|---|
| OEM | Welcomed |
| Wafer | KIOXIA |
| Controller | SMI |
| Write Speed | 240MB/s |
| Name | Induatrial EMMC For Industrial Switches |
|---|---|
| Brand | PG Brand |
| Wafer | KIOXIA |
| Controller | SMI |
| Write Speed | 240MB/s |
| Product Name | Industrial EMMC |
|---|---|
| Grade | Grade A |
| Capacity | 64 128G |
| Read Speed | Up To 330MB/s |
| Write Speed | Up To 240MB/s |
| Product Name | EMMC Flash Memory |
|---|---|
| Capacity | 64GB-512GB |
| Warranty | 1 Years |
| Read Speed | 330MB/s |
| Write Speed | 240MB/s |