| Όνομα προϊόντος | Τσιπ μνήμης ολοκληρωμένου κυκλώματος EMMC |
|---|---|
| Ικανότητα | 64GB-256GB |
| Συμφωνία | HS400 |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 330 MB/s |
| Ταχύτητα γραφής | Έως 240MB/s |
| Ικανότητα | 64GB-512GB |
|---|---|
| Συμφωνία | HS400 |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 330 MB/s |
| Ταχύτητα γραφής | Έως 240MB/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C~+85°C |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C~+85°C |
|---|---|
| Επιλογή Flash | MLC/3DTLC/QLC NAND |
| Ικανότητα | 32GB, 64GB, 128GB, 256GB, 512GB |
| Τάση λειτουργίας | 2.7V - 3.6V |
| Συμφωνία | HS400 |
| Συμφωνία | HS400 |
|---|---|
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 330 MB/s |
| Ταχύτητα γραφής | Έως 240MB/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C~+85°C |
| Επιλογή Flash | MLC/3DTLC/QLC NAND |
| Εφαρμογή | Δικτυακό δρομολογητή / Κινητό τηλέφωνο / Ενσωματωμένη μητρική πλακέτα / Tablet PC |
|---|---|
| Ποιότητα | 100% πρωτότυπο |
| Διαβάστε την ταχύτητα | Μέχρι 330MB/s |
| Γράψτε την ταχύτητα | Μέχρι 240MB/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C~+85°C |
| Όνομα προϊόντος | 256 GB 128 GB 64 GB 32 GB Emmc5.1 |
|---|---|
| Ικανότητα | 32GB-512GB |
| Χρησιμοποιείται για | Ηλεκτρονικά τηλέφωνα/Ενσωματωμένες μητρικές πλακέτες/Ταμπλέτες |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 330 MB/s |
| Ταχύτητα γραφής | Έως 240MB/s |
| Όνομα προϊόντος | eMMC 5.1 Ενσωματωμένη αποθήκευση |
|---|---|
| Χρήση για | Smart TV |
| Συσκευασία | BGA 153 |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης | 4/8/16GB |
| Π.Ε | 30000 |
| Όνομα προϊόντος | PSLC Nand Flash Chips eMMC 5.1 |
|---|---|
| Χρήση για | Έξυπνο ηχείο με τεχνητή νοημοσύνη |
| Συσκευασία | BGA 153 |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης | 4/8/16GB |
| Π.Ε | 30000 |
| Κατάσταση | Καλή υγεία |
|---|---|
| Λογότυπο | OEM |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 330 MB/s |
| Μνήμη | Λάμψη |
| Τύπος πακέτου | BGA 153 |
| Όνομα προϊόντος | ΕΜΜΚ 5.1 |
|---|---|
| Ικανότητα | 64GB-256GB |
| Προέλευση | SZ |
| Πακέτο | BGA153 |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 330MB/s |