| Όνομα προϊόντος | PG Brand High Performance eMMC Automotive Grade |
|---|---|
| Λογότυπο | Oem |
| NAND FLASH | MLC/TLC/QLC |
| Ποιότητα | Εξαιρετικό |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητος ηλεκτρονικός |
| Προϊόν | emmc για εκπαιδευτικά tablet |
|---|---|
| Ταχύτητα γραφής | Έως 240MB/s |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 330 MB/s |
| Ελεγκτής | SMI |
| Λογότυπο | προσαρμοσμένη |
| Όνομα προϊόντος | Τσιπ μνήμης ολοκληρωμένου κυκλώματος EMMC |
|---|---|
| Ικανότητα | 64GB-256GB |
| Συμφωνία | HS400 |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 330 MB/s |
| Ταχύτητα γραφής | Έως 240MB/s |
| Όνομα προϊόντος | Μάρκα PG 256 GB eMMC |
|---|---|
| Πακέτο | Πακέτο BGA |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Καλή ποιότητα, υψηλή απόδοση |
| NAND FLASH | MLC/TLC/QLC |
| Προέλευση | Κίνα |
| Ποιότητα | 100% πρωτότυπο |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρος |
| Κατασκευαστής | Μάρκα PG, China Chips Star |
| Τύπος πακέτου | BGA 153 |
| Αρμονία | Δισκίο |
| Δυναμικότητα | 8GB-512GB |
|---|---|
| Διαβάστε την ταχύτητα | Μέχρι 330MB/s |
| Συμφωνία | HS400 |
| Γράψτε την ταχύτητα | Μέχρι 240MB/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C~+85°C |
| Δυναμικότητα | 8GB-512GB |
|---|---|
| Διαβάστε την ταχύτητα | Μέχρι 330MB/s |
| Συμφωνία | HS400 |
| Γράψτε την ταχύτητα | Μέχρι 240MB/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C~+85°C |
| Όνομα προϊόντος | Αυτοκινητοβιομηχανικού βαθμού eMMC5.1 |
|---|---|
| Ικανότητα | 64GB-256GB |
| Συμφωνία | HS400 |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 330 MB/s |
| Ταχύτητα γραφής | Έως 240MB/s |
| Δυναμικότητα | 8GB-256GB |
|---|---|
| Συμφωνία | HS400 |
| Διαβάστε την ταχύτητα | Μέχρι 330MB/s |
| Γράψτε την ταχύτητα | Μέχρι 240MB/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C~+85°C/-45°C~+105°C |
| Δυναμικότητα | 8GB-512GB |
|---|---|
| Διαβάστε την ταχύτητα | Μέχρι 330MB/s |
| Συμφωνία | HS400 |
| Γράψτε την ταχύτητα | Μέχρι 240MB/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C~+85°C |