| Ικανότητα | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| πακέτο | Προεπιλεγμένη ή λιανική κυψέλη |
| Ποιότητα | 100% πρωτότυπο |
| Υλικό | Πλαστική ύλη |
| Ονομα | Κάρτα μνήμης Flash Industrial Grade |
|---|---|
| Ικανότητα | 64GB~256GB |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Καλή ποιότητα, υψηλή απόδοση |
| Λάμψη | Φλας TLC |
| Oem | υποστήριξη |
| Προϊόν | κάρτα μνήμης 64gb |
|---|---|
| Χρήση για | Ηχείο Dashcam Story Machine |
| Τσιπς | Hynix V7/ KIOXIA |
| Ικανότητα | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Τάξη ταχύτητας | Κλάση 10 / UHS-I |
|---|---|
| Form Factor | Micro SD (ΚΑΡΤΑ TF) |
| Οστια | KIOXIA 9T25 |
| Εύρος χωρητικότητας | 64 GB έως 256 GB |
| Τάση εισόδου | 3,3V |
| Ονομα | Κάρτα βιομηχανικής μνήμης 128GB |
|---|---|
| Τάξη | C10 U3 V30 |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| NAND Flash | 9T25 |
| Ποιότητα | Ανώτατη ποιότητα |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανική κάρτα μνήμης C10 |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Πιστοποίηση | CE and RoHS |
| Μάρκα | ΠΓ μάρκα |
| Φλας | KIOXIA 9T25 |
| Άτακτος | Ναί |
|---|---|
| Σύστημα αρχείων | Fat32 / exfat |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Κατηγορία προϊόντος | κάρτα μνήμης TF |
| Εύρος θερμοκρασίας αποθήκευσης | -25°C-85°C |
| Ονομασία | 512GB κάρτα μνήμης Industrail Grade |
|---|---|
| Ποιότητα | 100% Καλή Υγεία |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 160MB/s |
| Ταχύτητα γραφής | 140MB/s |
| χωρητικότητα | 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Προϊόν | Κάρτα μνήμης TF 32GB |
|---|---|
| Τσιπς | Hynix V7/ KIOXIA |
| Ικανότητα | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Χρήση | κινητά τηλέφωνα, κάμερες, κάμερες παρακολούθησης, tablet |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Δυναμικότητα | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Πακέτο | Προσαρμόσιμη |
| Ποιότητα | 100% πρωτότυπο |
| Υλικό | Πλαστικό |