| Ονομασία | TF Flash Mini SD Κάρτα |
|---|---|
| Ειδικότητα | Επιλογή συμπαγούς και μεγάλης χωρητικότητας |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Εφαρμογή | Drone, κονσόλα παιχνιδιών |
| Διαστάσεις | 15mm*11mm*1mm |
| Προϊόν | μίνι κάρτα SD |
|---|---|
| Χρήση για | Smartphone & Camera Story Players |
| Τσιπς | Κιοξία |
| Ικανότητα | 64GB/128GB/256GB |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Προϊόν | μίνι κάρτα SD |
|---|---|
| Χρήση για | κάμερες παρακολούθησης Μηχανήματα προσχολικής εκπαίδευσης |
| Τσιπς | hynix V7 |
| Ικανότητα | 16GB/32GB/64GB |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Ονομασία | Κάρτα μνήμης Flash βιομηχανικής χρήσης |
|---|---|
| Ποιότητα | Καινούργιο |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 160MB/s |
| Ταχύτητα γραφής | 140MB/s |
| χωρητικότητα | 64GB |
| Ονομασία | Μνήμη 64GB |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 32GB / 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Προσαρμοσμένο | Αποδεκτό |
| Κατάσταση των προϊόντων | Σε αποθέματα |
| Κατηγορία ταχύτητας | Τάξη 10 |
| Προϊόν | Κάρτα μνήμης PG Brand Tf |
|---|---|
| Χρήση για | Κάμερα/DVR |
| Τσιπς | Hynix V7/ KIOXIA |
| Ικανότητα | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Χρήση | τηλέφωνο, φωτογραφική μηχανή κλπ. |
|---|---|
| Συσκευή | Μικροπωλησιακό πακέτο / προσαρμοσμένο |
| Πακέτο | Συνεπώς, δεν θα πρέπει να χρησιμοποιείται η μέθοδος αυτή. |
| Τύπος αποθήκευσης | μνήμη flash |
| Χρώμα | Μαύρο, μπλε, κόκκινο, κλπ. |
| Οργανωτής κατασκευής | Υποστήριξη |
|---|---|
| κατάσταση προϊόντων | Σε αποθέματα |
| Υλικό | πλαστικό |
| Ετικέτα | ΠΓ μάρκα |
| Χαρακτηριστικό | Υψηλή ταχύτητα |
| Όνομα προϊόντος | PG Brand Industrial TF Card for Industrial Control PLC |
|---|---|
| Ικανότητα | 64 128 256 GB |
| Κατασκευαστής | China Chips Star Semiconductor Co., Ltd. |
| Ταχύτητα γραφής | Μέχρι 140MB/s |
| Πιστοποιήσεις | CE, RoHS |
| Προϊόν | Κάρτα Mini SD υψηλής αντοχής |
|---|---|
| Χρήση για | GoPro Κάμερα GPS |
| Τσιπς | Κιοξία |
| Ικανότητα | 64GB/128GB/256GB |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |