| Όνομα προϊόντος | 256 GB 128 GB 64 GB 32 GB Emmc5.1 |
|---|---|
| Ικανότητα | 32GB-512GB |
| Χρησιμοποιείται για | Ηλεκτρονικά τηλέφωνα/Ενσωματωμένες μητρικές πλακέτες/Ταμπλέτες |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 330 MB/s |
| Ταχύτητα γραφής | Έως 240MB/s |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένη Λύση Flash Memory EMMC5.1 Automotive |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρος |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 330MB/s |
| Ταχύτητα γραφής | 240 MB/s |
| Ικανότητα | 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| Τύπος πακέτου | BGA (Ball Grid Array) |
|---|---|
| Βαθμός | εμπορικός βαθμός |
| Διαδοχικός γράψτε την ταχύτητα | Έως 240 MB/s |
| Ελεγκτής | SMI |
| Τάση λειτουργίας | 2.7V - 3.6V |
| NAND Flash | MLC/TLC/QLC |
|---|---|
| Τετάρτη | 2.7V-3.6V |
| Κατασκευαστής | PG |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Δυναμικότητα | 8GB, 16GB, 32GB, 64GB, 128GB, 256GB, 512GB |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Καλή ποιότητα, υψηλή απόδοση |
|---|---|
| Επιλογή Flash | MLC / 3D TLC / QLC NAND |
| Ενισχυμένο Strobe | Υποστηρίζεται |
| Εύρος χωρητικότητας | 64 GB έως 256 GB |
| Δυναμικό | 1,8V / 3,3V |
| NAND FLASH | MLC/TLC/QLC |
|---|---|
| Οστια | Βιομηχανικής ποιότητας πλάκες KIOXIA |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C έως +85°C |
| Πρότυπο | ΕΜΜΚ 5.1 |
| Πρωτόκολλο | HS400 |
| Δυναμικότητα | 8GB, 16GB, 32GB, 64GB, 128GB, 256GB, 512GB |
|---|---|
| Ποιότητα | 100% πρωτότυπο |
| Τυχαίος γράψτε την ταχύτητα | Μέχρι 10.000 IOPS |
| Τετάρτη | 2.7V-3.6V |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Κατασκευαστής | PG |
|---|---|
| Πρωτόκολλο | HS400 |
| Τετάρτη | 2.7V-3.6V |
| Διασύνδεση | HS400, HS200, HS, DDR |
| Χαρακτηριστικά | Προηγμένη ισοπέδωση φθοράς, διαχείριση κακών μπλοκ, υποστήριξη TRIM, προστασία από απώλεια ισχύος, π |
| Δυναμικότητα | 8GB-512GB |
|---|---|
| Διαβάστε την ταχύτητα | Μέχρι 330MB/s |
| Συμφωνία | HS400 |
| Γράψτε την ταχύτητα | Μέχρι 240MB/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C~+85°C |
| Δυναμικότητα | 8GB-256GB |
|---|---|
| Συμφωνία | HS400 |
| Διαβάστε την ταχύτητα | Μέχρι 330MB/s |
| Γράψτε την ταχύτητα | Μέχρι 240MB/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C~+85°C/-45°C~+105°C |