| Δυναμικότητα | 8GB-512GB |
|---|---|
| Διαβάστε την ταχύτητα | Μέχρι 330MB/s |
| Συμφωνία | HS400 |
| Γράψτε την ταχύτητα | Μέχρι 240MB/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C~+85°C |
| Χρησιμοποιείται για | MP4/τηλέφωνο/Ηχείο/Κινητό τηλέφωνο/Κάμερα |
|---|---|
| Όνομα κάρτας μνήμης | Καρτές SD υψηλής ταχύτητας |
| Προσαρμογέας κάρτας Tf | Μπορεί να είναι με κάρτα SD |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 100 MB/s |
| Επίπεδο Τάξης | C10 |
| Δυναμικότητα | 8GB-512GB |
|---|---|
| Διαβάστε την ταχύτητα | Μέχρι 330MB/s |
| Συμφωνία | HS400 |
| Γράψτε την ταχύτητα | Μέχρι 240MB/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C~+85°C |
| Ονομασία | TF κάρτα flash υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Δυναμικότητα | 32GB / 64GB / 128GB / 256GB |
| κατάσταση του προϊόντος | Νέο |
| Πεδίο θερμοκρασίας αποθήκευσης | -25°C-85°C |
| Ονομασία | Αρχική κάρτα μνήμης |
|---|---|
| Τύπος αποθήκευσης | Φλας μνήμη |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Κλειστές λέξεις | μνήμη SD TF κάρτα 100% πραγματική χωρητικότητα |
| Δυναμικότητα | 32GB / 64GB / 128GB / 256GB |
| Ονομασία | Αρχική κάρτα TF/Mini SD |
|---|---|
| Τύπος αποθήκευσης | Φλας μνήμη |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Κλειστές λέξεις | μνήμη SD TF κάρτα 100% πραγματική χωρητικότητα |
| Δυναμικότητα | 32GB / 64GB / 128GB / 256GB |
| Δυναμικότητα | 8GB-512GB |
|---|---|
| Διαβάστε την ταχύτητα | Μέχρι 330MB/s |
| Συμφωνία | HS400 |
| Γράψτε την ταχύτητα | Μέχρι 240MB/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C~+85°C |
| Προϊόν | Μνήμη Flash eMMC βιομηχανικής ποιότητας 128 GB |
|---|---|
| Βαθμός | βιομηχανικής ποιότητας |
| Τεχνολογία φλας | 3D NAND |
| Εφαρμογές | βιομηχανικός αυτοματισμός, υπολογιστές αιχμής, ιατρικός εξοπλισμός |
| Ταχύτητα γραφής | Έως 240MB/s |
| όνομα | Αρχική κάρτα TF/Mini SD |
|---|---|
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Δυναμικότητα | 32GB / 64GB / 128GB / 256GB |
| κατάσταση του προϊόντος | Καινούργιο |
| Πεδίο θερμοκρασίας αποθήκευσης | -25°C-85°C |
| Όνομα προϊόντος | Μνήμη Flash EMMC 5.1 |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C έως 85°C |
| Επιλογή Flash | MLC / 3D TLC / QLC NAND |
| Ικανότητα | Μέχρι 256GB |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 330 MB/s |