| StorageCapacity | 256 GB |
|---|---|
| Temperatura robocza | -40°C do 85°C |
| Odporność na wstrząsy | 1500G/0,5ms |
| Kształtownik | SD (karta TF) |
| Interfejs | SDIO 3.0 / SPI |
| nazwisko | 512 GB niestandardowa logo wysoka prędkość pamięci |
|---|---|
| Cechy | Duża wydajność pojemności, szybkość odczytu i zapisu |
| Aplicatiuon | Drony, konsola do gry |
| Wymiary | 15 mm*11 mm*1 mm |
| Stan produktów | Dostępne |
| Nazwa | 512 GB Karta TF |
|---|---|
| Sposób pakowania | Pakowanie paletowe, obudowa PP, blister, dostosowane opakowanie |
| Kolor | Czarny lub drukowany |
| Status produktu | Nowy |
| interfejs | SD 6.1 |
| Nazwa | Karta pamięci do kamery CCTV Audio |
|---|---|
| Nand Flash | Koxia |
| Jakość | Dobra śmierć |
| Tworzywo | Plastikowy |
| Czytaj prędkość | 160 MB/s |
| Logo | ZWYCZAJ |
|---|---|
| Pochodzenie | Chiny |
| Jakość | Nowy |
| Trwałość | Wodoodporny, odporny na wstrząsy, odporny na promieniowanie rentgenowskie |
| Temperatura przechowywania | 0°C do 70°C |
| Produkt | Karta pamięci |
|---|---|
| Pojemność | 16 ~ 256 GB |
| Klasa szybkości | C10 U3 |
| Tworzywo | Plastikowy |
| pakiet | opakowanie zbiorcze |
| Wymiary | 15mm x 11mm x 1mm |
|---|---|
| Szybkość zapisu | do 150 MB/S |
| Nazwa produktu | Karta TF klasy przemysłowej |
| Szybkość odczytu | Do 180 MB/s |
| Klasa szybkości | Klasa 10 / UHS-I |
| Produkt | Karta pamięci o wysokiej wytrzymałości |
|---|---|
| Jakość | Doskonały |
| Pojemność | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
| Stosowanie | kamera samochodowa, kamera bezpieczeństwa w domu |
| Kolor | Dostosowane |
| Nand Flash | Koxia 9T25 |
|---|---|
| Klasa prędkości wideo | V30 |
| Napięcie wejściowe | 3,3 V |
| Kolor | Możliwość dostosowania |
| Klasa szybkości | Klasa 10 / UHS-I |
| Nazwa produktu | karty pamięci przemysłowej |
|---|---|
| Pochodzenie | GUA, Chiny |
| Producent | Chińska gwiazda chipsów |
| Zużycie energii | niskie zużycie energii |
| Czytaj prędkość | Do 140 MB/s |