| Name | 512gb Custom Logo High Speed Memory Card |
|---|---|
| Feature | Large Capacity Storage, High Speed Read And Write Performance |
| Aplicatiuon | Drones, Game Console |
| Dimensions | 15mm*11mm*1mm |
| Products Status | Available |
| Name | 512GB TF Card |
|---|---|
| Package Way | Bulk Pallet Packing, PP Case, Blister, Customized Packaging |
| Color | Black Or Printed |
| Product Status | New |
| Interface | SD 6.1 |
| Name | Memory Card For Audio CCTV Camera |
|---|---|
| Nand Flash | KIOXIA |
| Quality | Good Die |
| Material | Plastic |
| Read Speed | 160mb/s |
| Logo | Custom |
|---|---|
| Origin | China |
| Quality | New |
| Durability | Waterproof, Shockproof, X-ray Proof |
| Storage Temperature | 0°C To 70°C |
| Product | Memory Card |
|---|---|
| Capacity | 16~256GB |
| Speed Class | C10 U3 |
| Material | Plastic |
| Package | Bulk Package |
| Dimensions | 15mm X 11mm X 1mm |
|---|---|
| Writespeed | Up To 150MB/s |
| Productname | Industrial Grade TF Card |
| Readspeed | Up To 180MB/s |
| Speedclass | Class 10 / UHS-I |
| Product | High Endrance Memory Card |
|---|---|
| Quality | Excellent |
| Capacity | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Usage | Dash Cam, Home Security Camera |
| Color | Customized |
| Nand Flash | KIOXIA 9T25 |
|---|---|
| Video Speed Class | V30 |
| Input Voltage | 3.3V |
| Color | Customizable |
| Speedclass | Class 10 / UHS-I |
| Product Name | Industrial Memory Card |
|---|---|
| Origin | GUA, China |
| Manufacturer | China Chips Star |
| Power Consumption | Low Power Consumption |
| Read Speed | Up To 140 MB/s |
| Magnet Proof | Yes |
|---|---|
| Package | Customizable |
| X-Ray Proof | Yes |
| Compatibility | SDHC/SDXC Devices |
| Operating Temperature | -25°C To 85°C |