| Storagecapaciteit | 256 GB |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -40°C tot 85°C |
| Schokbestendigheid | 1500 g/0,5 ms |
| Formfactor | SD (TF-KAART) |
| Interface | SDIO 3.0/SPI |
| Naam | 512GB Geheugenkaart met Aangepast Logo, Hoge Snelheid |
|---|---|
| Functie | Grote opslagcapaciteit, snel lees- en schrijfvermogen |
| Applicatie | Drones, spelconsole |
| Afmetingen | 15mm*11mm*1mm |
| productstatus | Beschikbaar |
| Naam | 512 GB TF-kaart |
|---|---|
| Pakketmanier | bulk pallet verpakking, PP-hoesje, blister, op maat gemaakte verpakking |
| Kleur | Zwart of gedrukt |
| productstatus | Nieuw |
| Interface | SD zes.1 |
| Naam | Geheugenkaart voor audio CCTV-camera |
|---|---|
| Nand Flash | Kioxia |
| Kwaliteit | Goede sterven |
| Materiaal | Plastic |
| Lees snelheid | 160 mb/s |
| Logo | AANGEPAST |
|---|---|
| Oorsprong | China |
| Kwaliteit | Nieuw |
| Duurzaamheid | Waterdicht, schokbestendig, röntgenbestendig |
| Opslagtemperatuur | 0°C tot 70°C |
| Product | Geheugenkaart |
|---|---|
| Capaciteit | 16 ~ 256 GB |
| Snelheidsklasse | C10 U3 |
| Materiaal | Plastic |
| pakket | bulkpakket |
| Afmetingen | 15mm x 11mm x 1mm |
|---|---|
| Schrijfsnelheid | tot 150MB/S |
| Productnaam | Industriële TF-kaart |
| Leessnelheid | Tot 180 MB/s |
| Snelheidsklasse | Klasse 10 / UHS-I |
| Product | High Endrance-geheugenkaart |
|---|---|
| Kwaliteit | Uitstekend |
| Capaciteit | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Gebruik | dashcam, beveiligingscamera voor thuis |
| Kleur | Aangepast |
| NAND FLASH | Kioxia 9T25 |
|---|---|
| Videosnelheidsklasse | V30 |
| Ingangsspanning | 3,3V |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Snelheidsklasse | Klasse 10 / UHS-I |
| Productnaam | industriële geheugenkaart |
|---|---|
| Oorsprong | GUA, China |
| Vervaardiging | China Chips-ster |
| Stroomverbruik | Laag stroomverbruik |
| Lees snelheid | Tot 140 MB/s |