| قدرت استوانه | 256 گیگابایت |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -40 تا 85 درجه سانتی گراد |
| مقاومت در برابر ضربه | 1500G/0.5ms |
| فرم فاکتور | SD (کارت TF) |
| رابط | SDIO 3.0 / SPI |
| نام | 512 گیگابایت آرم سفارشی کارت حافظه با سرعت بالا |
|---|---|
| ویژگی | ذخیره سازی با ظرفیت بزرگ ، عملکرد سرعت بالا و نوشتن |
| عکسبرداری | هواپیماهای بدون سرنشین ، کنسول بازی |
| ابعاد | 15mm*11mm*1mm |
| وضعیت محصولات | در دسترس |
| نام | کارت TF 512GB |
|---|---|
| راه بسته | بسته بندی پالت فله ، مورد PP ، تاول ، بسته بندی سفارشی |
| رنگ | مشکی یا چاپی |
| وضعیت محصول | جدید |
| رابط | SD 6.1 |
| نام | کارت حافظه برای دوربین مدار بسته صوتی |
|---|---|
| فلاش NAND | کیوکسی |
| کیفیت | خوب بمیر |
| مادی | پلاستیکی |
| سرعت را بخوانید | 160 مگابایت در ثانیه |
| لوگو | سفارشی |
|---|---|
| مبدا | چین |
| کیفیت | جدید |
| ماندگاری | ضد آب، ضد ضربه، ضد اشعه ایکس |
| دمای ذخیره سازی | 0 تا 70 درجه سانتی گراد |
| محصول | کارت حافظه |
|---|---|
| ظرفیت | 16 تا 256 گیگابایت |
| کلاس سرعت | C10 U3 |
| مواد | پلاستیک |
| بسته بندی | بسته بندی فله |
| ابعاد | 15mm x 11mm x 1mm |
|---|---|
| سرعت نوشتن | تا 150 مگابایت بر ثانیه |
| نام محصول | کارت TF درجه صنعتی |
| سرعت خواندن | تا 180 مگابایت بر ثانیه |
| کلاس سرعت | کلاس 10 / UHS-I |
| محصول | کارت حافظه با استقامت بالا |
|---|---|
| کیفیت | عالی |
| ظرفیت | 16/32/64/128/256 گیگابایت |
| استفاده | دوربین داشبورد، دوربین امنیتی خانه |
| رنگ | سفارشی |
| فلاش NAND | Kioxia 9T25 |
|---|---|
| کلاس سرعت ویدیویی | v30 |
| ولتاژ ورودی | 3.3 ولت |
| رنگ | قابل تنظیم |
| کلاس سرعت | کلاس 10 / UHS-I |
| نام محصول | کارت حافظه صنعتی |
|---|---|
| مبدا | GUA، چین |
| تولید کننده | ستاره چیپس چین |
| مصرف برق | مصرف انرژی کم |
| سرعت خواندن | تا 140 مگابایت بر ثانیه |