| Adı | 512GB Özel Logo Yüksek Hızlı Bellek Kartı |
|---|---|
| Özellik | Büyük kapasiteli depolama, yüksek hızlı okuma ve yazma performansı |
| Aplicatiuon | Dronlar, Oyun Konsolu |
| Boyutları | 15mm*11mm*1mm |
| Ürün Durumu | Kullanılabilir |
| Adı | 512GB TF kartı |
|---|---|
| Paket Yolu | Toplu palet paketleme, PP kasası, blister, özelleştirilmiş ambalaj |
| Renk | siyah veya baskılı |
| Ürün Durumu | Yeni |
| Arabirim | SD 6.1 |
| İsim | Sesli CCTV Kamera için Hafıza Kartı |
|---|---|
| Nand flaş | Kioksiye |
| Kalite | İyi Öl |
| Malzeme | Plastik |
| Okuma Hızı | 160MB/S |
| Logo | GELENEK |
|---|---|
| Menşei | Çin |
| Kalite | Yeni |
| Dayanıklılık | Suya Dayanıklı, Darbeye Dayanıklı, X Işınına Dayanıklı |
| Depolama Sıcaklığı | 0°C ila 70°C |
| Ürün | Hafıza Kartı |
|---|---|
| Kapasite | 16~256GB |
| Hız Sınıfı | C10 U3 |
| Malzeme | Plastik |
| paket | toplu paket |
| Boyutlar | 15mm x 11mm x 1mm |
|---|---|
| Yazma hızı | 150MB/S'ye kadar |
| Ürün adı | Endüstriyel Kaliteli TF Kartı |
| Okuma hızı | 180 MB/sn'ye kadar |
| Hız sınıfı | Sınıf 10 / UHS-I |
| Ürün | Yüksek Endrance Hafıza Kartı |
|---|---|
| Kalite | Harika |
| Kapasite | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
| Kullanım | araç kamerası, ev güvenlik kamerası |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Nand flaş | Kioksi 9t25 |
|---|---|
| Video Hız Sınıfı | V30 |
| Giriş Gerilimi | 3.3V |
| Renk | Özelleştirilebilir |
| Hız sınıfı | Sınıf 10 / UHS-I |
| Ürün adı | Endüstriyel hafıza kartı |
|---|---|
| Menşei | GUA, Çin |
| Üreticisi | Çin Cips Yıldızı |
| Güç Tüketimi | düşük güç tüketimi |
| Okuma hızı | 140 MB/s'ye kadar |
| Mıknatıs Kılavuzu | - Evet. |
|---|---|
| Paket | özelleştirilebilir |
| Röntgen kanıtı | - Evet. |
| Uyumluluk | SDHC/SDXC cihazları |
| Çalışma sıcaklığı | -25°C ila 85°C |