| Αποθήκη | 256GB |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C έως 85°C |
| Αντίσταση κραδασμών | 1500 g/0,5 ms |
| Formfactor | SD (ΚΑΡΤΑ TF) |
| Διασύνδεση | SDIO 3.0 / SPI |
| Όνομα | Κάρτα Μνήμης Υψηλής Ταχύτητας 512GB με Προσαρμοσμένο Λογότυπο |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Μεγάλη χωρητικότητα αποθήκευσης, υψηλή ταχύτητα ανάγνωσης και εγγραφής |
| Εφαρμογή | Drone, κονσόλα παιχνιδιών |
| Μέγεθος | 15mm*11mm*1mm |
| κατάσταση προϊόντων | Διαθέσιμο |
| Ονομασία | Κάρτα TF 512GB |
|---|---|
| Τρόπος συσκευασίας | χύδης συσκευασία παλέτας, θήκη PP, φουσκωτή συσκευασία, προσαρμοσμένη συσκευασία |
| Χρώμα | Μαύρος ή τυπωμένος |
| κατάσταση του προϊόντος | Νέο |
| Διασύνδεση | SD 6.1 |
| Ονομα | Κάρτα μνήμης για κάμερα CCTV ήχου |
|---|---|
| Φλας | Κιοξία |
| Ποιότητα | Καλό Πέθανε |
| Υλικό | Πλαστική ύλη |
| Διαβάστε ταχύτητα | 160MB/s |
| Λογότυπο | ΕΘΙΜΟ |
|---|---|
| Προέλευση | Κίνα |
| Ποιότητα | Νέος |
| Αντοχή | Αδιάβροχο, Αντικραδασμικό, Ακτινογραφία |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | 0°C έως 70°C |
| Προϊόν | Κάρτα Μνήμης |
|---|---|
| Ικανότητα | 16~256 GB |
| Τάξη ταχύτητας | C10 U3 |
| Υλικό | Πλαστική ύλη |
| πακέτο | μαζική συσκευασία |
| Διαστάσεις | 15mm X 11mm X 1mm |
|---|---|
| Ταχύτητα εγγραφής | μέχρι 150MB/S |
| Όνομα προϊόντος | Τροχαία κάρτα TF |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 180MB/s |
| Ταχύτητα | Κλάση 10 / UHS-I |
| Προϊόν | Κάρτα μνήμης υψηλής αντοχής |
|---|---|
| Ποιότητα | Εξοχος |
| Ικανότητα | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Χρήση | dash cam, κάμερα ασφαλείας σπιτιού |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| NAND FLASH | KIOXIA 9T25 |
|---|---|
| Τάξη ταχύτητας βίντεο | V30 |
| Τάση εισόδου | 3,3V |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμο |
| Ταχύτητα | Κλάση 10 / UHS-I |
| Όνομα προϊόντος | βιομηχανική κάρτα μνήμης |
|---|---|
| Προέλευση | GUA, Κίνα |
| Κατασκευαστής | China Chips Star |
| Κατανάλωση ρεύματος | Χαμηλή κατανάλωση ενέργειας |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 140 MB/s |