| Temperatura pracy | -25°C do 85°C |
|---|---|
| Wielkość opakowania | 11,5 mm x 13 mm |
| Pojemność | 4GB, 128 GB, 256 GB |
| Szerokość busa | 1-bitowy, 4-bitowy, 8-bitowy |
| Wybór Flasha | MLC |
| Nazwa | Karta TF do przenośnego, kieszonkowego cyfrowego rejestratora wideo |
|---|---|
| Tworzywo | Plastikowy |
| Czytaj prędkość | 160 MB/s |
| Prędkość zapisu | 140 MB/s |
| Pojemność | 64 GB 128 GB 256 GB |
| Dowód magnesowy | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Pakiet | Dostosowywalne |
| Dowód rentgenowski | - Tak, proszę. |
| Zgodność | Urządzenia SDHC/SDXC |
| Temperatura pracy | -25°C do 85°C |
| Pojemność | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB/512 GB |
|---|---|
| Kolor | Czarny lub dostosowany |
| Pakiet | Blister domyślny lub detaliczny |
| Jakość | dobry, 100% nowy |
| Tworzywo | plastikowy |
| Produkt | Karta pamięci TF 32 GB |
|---|---|
| CHIPS | Hynix V7/KIOXIA |
| Pojemność | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
| Stosowanie | telefony komórkowe, kamery samochodowe, kamery monitorujące, tablety |
| Kolor | Dostosowane |
| Szybkość pisania | Do 90 MB/s |
|---|---|
| Waga | 0,4 g |
| Zgodność | Urządzenia SDHC/SDXC |
| Kontroler | SA |
| Odporny na wstrząsy | - Tak, proszę. |
| Funkcje niezawodności | Większa niezawodność danych dzięki ulepszonemu ECC i poziomowaniu zużycia |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Logo | OEM |
| Wybór Flasha | MLC / 3D TLC / QLC NAND |
| Interfejs | Interfejs MMC (MultiMediaCard). |
| nazwisko | 128 GB Cartao de Memoria |
|---|---|
| Marka | Marka PG lub OEM |
| System plików | FAT32/exFAT |
| Pojemność | 32GB / 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Pakiet | Dostosowywalne |
| nazwisko | Szybka karta TF |
|---|---|
| Marka | Marka PG lub OEM |
| Logo | niestandardowe |
| Pojemność | 32 GB / 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| Status produktu | Nowy |
| nazwisko | Memoria Carte 64 GB |
|---|---|
| Pojemność | 32GB / 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| niestandardowe | Przystępne. |
| Stan produktów | w magazynie |
| Klasa szybkości | Klasa 10 |