| Operating Temperature | -25°C To 85°C |
|---|---|
| Package Size | 11.5mm X 13mm |
| Capacity | 4GB, 128GB, 256GB |
| Bus Width | 1-bit, 4-bit, 8-bit |
| Choice Of Flash | MLC |
| Name | TF Card For Portable Outdoor Pocket Digital Video Recorder |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Read Speed | 160mb/s |
| Write Speed | 140mb/s |
| Capacity | 64GB 128GB 256GB |
| Magnet Proof | Yes |
|---|---|
| Package | Customizable |
| X-Ray Proof | Yes |
| Compatibility | SDHC/SDXC Devices |
| Operating Temperature | -25°C To 85°C |
| Capacity | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Color | Black Or Customized |
| Package | Default Or Retail Blister |
| Quality | Good , 100% New |
| Material | Plastic |
| Product | Tf Memory Card 32gb |
|---|---|
| Chips | Hynix V7/ KIOXIA |
| Capacity | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Usage | Mobile Phones, Dash Cams, Surveillance Cameras, Tablets |
| Color | Customized |
| Write Speed | Up To 90MB/s |
|---|---|
| Weight | 0.4g |
| Compatibility | SDHC/SDXC Devices |
| Controller | SA |
| Shockproof | Yes |
| Reliability Features | Enhanced Data Reliability With Improved ECC And Wear Leveling |
|---|---|
| Condition | New |
| Logo | OEM |
| Choice Of Flash | MLC / 3D TLC / QLC NAND |
| Interface | MMC (MultiMediaCard) Interface |
| Name | 128GB Cartao De Memoria |
|---|---|
| Brand | PG Brand Or OEM |
| File System | FAT32/exFAT |
| Capacity | 32GB/ 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Package | Customizable |
| Name | High Speed TF Card |
|---|---|
| Brand | PG Brand Or OEM |
| Logo | Customized |
| Capacity | 32GB/ 64GB / 128GB / 256GB |
| Product Status | New |
| Name | Memoria Carte 64GB |
|---|---|
| Capacity | 32GB/ 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Customized | Acceptable |
| Products Status | In Stock |
| Speed Class | Class 10 |