| دمای کار | -25 تا 85 درجه سانتی گراد |
|---|---|
| اندازه بسته | 11.5mm x 13mm |
| ظرفیت | 4 گیگابایت ، 128 گیگابایت ، 256 گیگابایت |
| عرض اتوبوس | 1 بیتی ، 4 بیتی ، 8 بیتی |
| انتخاب فلش | MLC |
| نام | کارت TF برای ضبط کننده فیلم دیجیتال جیبی در فضای باز قابل حمل |
|---|---|
| مادی | پلاستیکی |
| سرعت را بخوانید | 160 مگابایت در ثانیه |
| سرعت نوشتن | 140 مگابایت در ثانیه |
| ظرفیت | 64 گیگابایت 128 گیگابایت 256 گیگابایت |
| اثبات آهنربا | آره |
|---|---|
| بسته بندی | قابل تنظیم |
| اثبات اشعه ایکس | آره |
| سازگاری | دستگاه های SDHC/SDXC |
| دمای کار | -25 تا 85 درجه سانتی گراد |
| ظرفیت | 16/32/64/128/256/512 گیگابایت |
|---|---|
| رنگ | مشکی یا سفارشی |
| بسته | تاول پیش فرض یا خرده فروشی |
| کیفیت | خوب 100% نو |
| مواد | پلاستیک |
| محصول | کارت حافظه TF 32GB |
|---|---|
| تراشه ها | Hynix V7 / KIOXIA |
| ظرفیت | 16/32/64/128/256 گیگابایت |
| استفاده | تلفن های همراه، دوربین های مدار بسته، دوربین های مدار بسته، تبلت ها |
| رنگ | سفارشی |
| سرعت نوشتن | تا 90 مگابایت بر ثانیه |
|---|---|
| وزن | 0.4 گرم |
| سازگاری | دستگاه های SDHC/SDXC |
| کنترل کننده | SA |
| ضد ضربه | آره |
| ویژگی های قابلیت اطمینان | قابلیت اطمینان داده ها با بهبود ECC و تراز سایش افزایش یافته است |
|---|---|
| وضعیت | جدید |
| لوگو | OEM |
| انتخاب فلش | MLC / 3D TLC / QLC NAND |
| رابط | رابط MMC (MultiMediaCard). |
| نام | 128 گیگابایتی Cartao de Memoria |
|---|---|
| برند | برند PG یا OEM |
| سیستم فایل | FAT32/exFAT |
| ظرفیت | 32GB / 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| بسته بندی | قابل تنظیم |
| نام | کارت TF پرسرعت |
|---|---|
| برند | برند PG یا OEM |
| لوگو | سفارشی |
| ظرفیت | 32 گیگابایت / 64 گیگابایتی / 128 گیگابایت / 256 گیگابایت |
| وضعیت محصول | جدید |
| نام | Memoria carte 64 گیگابایت |
|---|---|
| ظرفیت | 32GB / 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| سفارشی | قابل قبول |
| وضعیت محصولات | در انبار |
| کلاس سرعت | کلاس 10 |