| Pojemność | 256 GB |
|---|---|
| Kolor | Dostosowywalne |
| Pakiet | Dostosowywalne |
| Przeczytaj Szybkość | 180 MB/s |
| Szybkość pisania | 135 MB/s |
| Nazwa produktu | EMMC |
|---|---|
| Ocena Flash | klasa A |
| Stan produktu | Nowy |
| Pamięć | Błysk |
| Opłatek | Wafelek KIOXIA |
| Jakość | 100% oryginału |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Producent | Marka PG, chińska gwiazda chipsów |
| Typ opakowania | BGA153 |
| Zgodność | Tabletki |
| Pojemność | 64 GB |
|---|---|
| Kolor | Dostosowywalne |
| Pakiet | Dostosowywalne |
| Przeczytaj Szybkość | 180 MB/s |
| Szybkość pisania | 135 MB/s |
| Name | Industrial Micro SD Card for Body Camera |
|---|---|
| Nand flash | 9T25 |
| Quality | Top Quality |
| Material | Plastic |
| Read speed | 160mb/s |
| Pojemność | 128 GB-1 TB |
|---|---|
| Kolor | Dostosowywalne |
| Pakiet | Dostosowywalne |
| Przeczytaj Szybkość | 180 MB/s |
| Szybkość pisania | 135 MB/s |
| System plików | FAT32/exFAT |
|---|---|
| Szybkość odczytu | Do 180 MB/s |
| StorageCapacity | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB/512 GB |
| Aplikacja | Automatyka przemysłowa, monitoring, motoryzacja, urządzenia medyczne |
| Woltaż | 2,7 V do 3,6 V |
| Nazwa | Karta pamięci przemysłowej 128 GB |
|---|---|
| Klasa | C10 U3 V30 |
| Gwarancja | 3 lata |
| Flash NAND | 9T25 |
| Jakość | Najwyższa jakość |
| Pojemność | 16 GB-1 TB |
|---|---|
| Kolor | Dostosowywalne |
| Pakiet | Dostosowywalne |
| Przeczytaj Szybkość | 180 MB/s |
| Szybkość pisania | 135 MB/s |
| Pojemność | 128 GB/256 GB/512 GB/1 TB |
|---|---|
| Kolor | Dostosowywalne |
| Pakiet | Dostosowywalne |
| Przeczytaj Szybkość | 180 MB/s |
| Szybkość pisania | 135 MB/s |