| Werktemperatuur | -25°C aan 85°C |
|---|---|
| Pakketgrootte | 11.5mm x 13mm |
| Capaciteit | 4GB, 128GB, 256GB. |
| Busbreedte | 1-bit, 4-bit, 8-bit |
| Keuze van Flash | MLC |
| Naam | TF-kaart voor draagbare digitale videorecorder in zakformaat |
|---|---|
| Materiaal | Plastic |
| Lees snelheid | 160 mb/s |
| Schrijfsnelheid | 140 mb/s |
| Capaciteit | 64 GB 128 GB 256 GB |
| Magnetproof | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Pakket | Aanpasbaar |
| Röntgenproof | - Ja, dat klopt. |
| Verenigbaarheid | SDHC/SDXC-apparaten |
| Werktemperatuur | -25°C aan 85°C |
| Capaciteit | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Kleur | Zwart of aangepast |
| Pakket | Standaard of winkelblister |
| Kwaliteit | Goed, 100% nieuw. |
| Materiaal | plastic |
| Product | TF-geheugenkaart 32 GB |
|---|---|
| Spaanders | Hynix V7/KIOXIA |
| Capaciteit | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Gebruik | mobiele telefoons, dashcams, bewakingscamera's, tablets |
| Kleur | Aangepast |
| Schrijf snelheid | Tot 90 MB/s |
|---|---|
| Gewicht | 0.4g |
| Verenigbaarheid | SDHC/SDXC-apparaten |
| controller | SA |
| Schokbestendig | - Ja, dat klopt. |
| Betrouwbaarheidsfuncties | Verbeterde gegevensbetrouwbaarheid met verbeterde ECC en slijtage-nivellering |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Logo | OEM |
| Keuze uit flitser | MLC / 3D TLC / QLC NAND |
| Interface | MMC-interface (MultiMediaCard). |
| Naam | 128 GB Cartao De Memoria |
|---|---|
| Merken | PG-merk of OEM |
| Bestandsysteem | FAT32/exFAT |
| Capaciteit | 32GB / 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Pakket | Aanpasbaar |
| Naam | Hoge snelheidstf Kaart |
|---|---|
| Merken | PG-merk of OEM |
| Logo's | Op maat |
| Capaciteit | 32 GB / 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| productstatus | Nieuw |
| Naam | Geheugenkaart 64 GB |
|---|---|
| Capaciteit | 32GB / 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Op maat | Acceptabel |
| Productstatus | In voorraad |
| Snelheidsklasse | Klasse 10 |