| nazwisko | Karta pamięci flash klasy przemysłowej |
|---|---|
| Jakość | Nowy |
| Przeczytaj Szybkość | 160 MB/s |
| Szybkość pisania | 140 MB/s |
| Pojemność | 64 GB |
| Nazwa produktu | Wbudowane chipy eMMC 5.1 |
|---|---|
| Tworzywo | plastikowy |
| Marka | PG |
| Jakość | Nowy |
| Producent | Tak |
| Pojemność | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB/512 GB |
|---|---|
| Kolor | Czarny lub na zamówienie |
| Pakiet | Blister domyślny lub detaliczny |
| Jakość | dobry, 100% nowy |
| Materiał | Plastikowe |
| Pojemność | 512 GB |
|---|---|
| Kolor | Dostosowywalne |
| Pakiet | Dostosowywalne |
| Przeczytaj Szybkość | 180 MB/s |
| Szybkość pisania | 135 MB/s |
| Pojemność | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB/512 GB/1 TB |
|---|---|
| Kolor | Dostosowywalne |
| Pakiet | Dostosowywalne |
| Przeczytaj Szybkość | 180 MB/s |
| Szybkość pisania | 135 MB/s |
| Dowód magnesowy | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Pakiet | Dostosowywalne |
| Dowód rentgenowski | - Tak, proszę. |
| Zgodność | Urządzenia SDHC/SDXC |
| Temperatura pracy | -25°C do 85°C |
| nazwisko | Oryginalna karta TF/Mini SD |
|---|---|
| Logo | niestandardowe |
| Pojemność | 32 GB / 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| Status produktu | Nowy |
| Zakres temperatur przechowywania | -25°C-85°C |
| Nazwa | Wbudowany przemysłowy moduł EMMC marki PG 5.1 |
|---|---|
| OEM | Witamy |
| Opłatek | Koxia |
| Kontroler | SMI |
| Prędkość zapisu | 240 MB/s |
| Nazwa produktu | Karta pamięci do kamery samochodowej |
|---|---|
| Kolor | Dostosowane |
| Orzecznictwo | CE and RoHS |
| Marka | Marka PG |
| Nand Flash | Koxia 9T25 |
| Dowód magnesowy | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Pakiet | Dostosowywalne |
| Dowód rentgenowski | - Tak, proszę. |
| Zgodność | Urządzenia SDHC/SDXC |
| Temperatura pracy | -25°C do 85°C |