| Jakość | 100% oryginału |
|---|---|
| Kontroler | SMI |
| Przypadek użycia | Edukacyjne urządzenia elektroniczne |
| Opłatek | Koxia |
| Wybór Flasha | MLC / 3D TLC / QLC NAND |
| Losowa prędkość zapisu | Do 4000 IOPS |
|---|---|
| porozumienie | HS400 |
| Temperatura pracy | -25°C do 85°C |
| Wybór Flasha | MLC |
| Wielkość opakowania | 11,5 mm x 13 mm |
| Nazwa produktu | Przemysłowa karta pamięci C10 |
|---|---|
| Kolor | Dostosowane |
| Orzecznictwo | CE and RoHS |
| Marka | Marka PG |
| Nand Flash | Koxia 9T25 |
| Temperatura pracy | -25°C do 85°C |
|---|---|
| Wielkość opakowania | 11,5 mm x 13 mm |
| Pojemność | 4GB, 128 GB, 256 GB |
| Szerokość busa | 1-bitowy, 4-bitowy, 8-bitowy |
| Wybór Flasha | MLC |
| Waga | 0,4 g |
|---|---|
| Temperatura przechowywania | -40°C do 85°C |
| Odporny na wstrząsy | - Tak, proszę. |
| Kontroler | SA |
| Dowód magnesowy | - Tak, proszę. |
| Wybór Flasha | MLC |
|---|---|
| Sekwencyjna prędkość odczytu | Do 400 MB/s |
| Pojemność | 4GB, 128 GB, 256 GB |
| Szerokość busa | 1-bitowy, 4-bitowy, 8-bitowy |
| Użycie | miejsce na telefon, tablet i tak dalej |
| Pojemność | 8 GB, 16 GB, 32 GB, 64 GB, 128 GB, 256 GB, 512 GB |
|---|---|
| Jakość | 100% oryginał |
| Losowa prędkość zapisu | Do 10 000 IOPS |
| napięcie | 2,7 V-3,6 V |
| Kolor | czarny |
| Pojemność | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB/512 GB/1 TB |
|---|---|
| Kolor | Dostosowywalne |
| Pakiet | Dostosowywalne |
| Jakość | 100% oryginał |
| Materiał | Plastikowe |
| Pochodzenie | Chiny |
|---|---|
| Kluczowe funkcje | Dobra jakość, wysoka wydajność |
| Pojemność | Zwykle waha się od 64 GB do 256 GB |
| Produkt | EMMC |
| Pamięć | Błysk |
| Pojemność | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB/512 GB |
|---|---|
| Kolor | Czarny lub na zamówienie |
| Pakiet | Blister domyślny lub detaliczny |
| Jakość | dobry, 100% nowy |
| Materiał | Plastikowe |