| Çalışma sıcaklığı | -25°C ila 85°C |
|---|---|
| Paket Boyutu | 11,5 mm x 13 mm |
| Kapasite | 4GB, 128GB, 256GB |
| Otobüs genişliği | 1 bit, 4 bit, 8 bit |
| Flaş Seçimi | MLC |
| İsim | Taşınabilir Dış Mekan Cep Dijital Video Kaydedici için TF Kartı |
|---|---|
| Malzeme | Plastik |
| Okuma Hızı | 160MB/S |
| Yazma hızı | 140MB/S |
| Kapasite | 64GB 128GB 256GB |
| Mıknatıs Kılavuzu | - Evet. |
|---|---|
| Paket | özelleştirilebilir |
| Röntgen kanıtı | - Evet. |
| Uyumluluk | SDHC/SDXC cihazları |
| Çalışma sıcaklığı | -25°C ila 85°C |
| Kapasite | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Renk | Siyah veya Özelleştirilmiş |
| Paket | Varsayılan veya perakende blister |
| Kalite | iyi, % 100% yeni |
| Malzeme | plastik |
| Ürün | TF Bellek Kartı 32GB |
|---|---|
| cips | Hynix V7/KIOXIA |
| Kapasite | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
| Kullanım | cep telefonları, araç kameraları, güvenlik kameraları, tabletler |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Yazma Hızı | 90 MB/sn'ye kadar |
|---|---|
| Ağırlık | 0.4g |
| Uyumluluk | SDHC/SDXC cihazları |
| Kontrolör | SA |
| darbeye dayanıklı | - Evet. |
| Güvenilirlik Özellikleri | İyileştirilmiş ECC ve aşınma dengeleme ile gelişmiş veri güvenilirliği |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Logo | Oem |
| Flaş Seçimi | MLC / 3D TLC / QLC NAND |
| Arayüz | MMC (MultiMediaCard) arayüzü |
| Adı | 128GB Cartao de Memoria |
|---|---|
| Marka | PG markası veya OEM |
| Dosya sistemi | FAT32/exFAT |
| Kapasite | 32GB / 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Paket | özelleştirilebilir |
| Adı | Yüksek Hızlı TF Kartı |
|---|---|
| Marka | PG markası veya OEM |
| Logo | özel |
| Kapasite | 32GB / 64GB / 128GB / 256GB |
| Ürün Durumu | Yeni |
| Adı | Memoria Carte 64GB |
|---|---|
| Kapasite | 32GB / 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| özel | Kabul edilebilir. |
| Ürün Durumu | Depoda |
| Hız Sınıfı | Sınıf 10 |