| nazwisko | Karta pamięci 4K |
|---|---|
| Marka | Marka PG lub OEM |
| System plików | FAT32/exFAT |
| Pojemność | 32GB / 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Pakiet | Dostosowywalne |
| Name | Industrial TF Card for 4k Recording |
|---|---|
| Nand flash | TLC |
| Quality | Good health |
| Material | Plastic |
| Read speed | 160mb/s |
| Pojemność | 1 TB |
|---|---|
| Kolor | Dostosowywalne |
| Pakiet | Dostosowywalne |
| Przeczytaj Szybkość | 180 MB/s |
| Szybkość pisania | 135 MB/s |
| Name | Industrial TF Card for 4k Recording |
|---|---|
| Nand flash | TLC |
| Quality | Good health |
| Material | Plastic |
| Read speed | 160mb/s |
| Nazwa produktu | Przemysłowe karty TF |
|---|---|
| Pojemność | 64 128 256 GB |
| Producent | China Chips Star Semiconductor Co., Ltd. |
| Prędkość zapisu | Do 140 MB/s |
| Tworzywo | plastikowy |
| Standard | eMMC 5.1 |
|---|---|
| Przypadek użycia | Tablety do nauki |
| Czytaj prędkość | Do 330 MB/s |
| Zastosowanie | Komunikacja i sterowanie pojazdem |
| Pakiet | Pakiet BGA153 |
| Temperatura pracy | -45°C do +105°C |
|---|---|
| Nand Flash | MLC/TLC/QLC |
| Kolor | Czarny |
| Interfejs | HS400, HS200, HS, DDR |
| Losowa prędkość zapisu | Do 10 000 IOPS |
| nazwisko | 32 GB pamięci karty SD |
|---|---|
| Typ składowania | Pamięć flash |
| Logo | niestandardowe |
| Kolor | Dostosowywalne |
| Pojemność | 32 GB / 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| Dowód magnesowy | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Pakiet | Dostosowywalne |
| Dowód rentgenowski | - Tak, proszę. |
| Zgodność | Urządzenia SDHC/SDXC |
| Temperatura pracy | -25°C do 85°C |
| Pojemność | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB/512 GB |
|---|---|
| Kolor | Czarny lub na zamówienie |
| Pakiet | Blister domyślny lub detaliczny |
| Jakość | dobry, 100% nowy |
| Materiał | Plastikowe |