| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C σε 85°C |
|---|---|
| Μέγεθος συσκευασίας | 11.5mm X 13mm |
| Δυναμικότητα | 4GB, 128GB, 256GB |
| Πλάτος λεωφορείων | 1-bit, 4-bit, 8-bit |
| Επιλογή Flash | MLC |
| Ονομα | Κάρτα TF για φορητή εξωτερική ψηφιακή συσκευή εγγραφής τσέπης |
|---|---|
| Υλικό | Πλαστική ύλη |
| Διαβάστε ταχύτητα | 160MB/s |
| Ταχύτητα εγγραφής | 140MB/s |
| Ικανότητα | 64GB 128GB 256GB |
| Ασφάλεια από μαγνήτες | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Πακέτο | Προσαρμόσιμος |
| Ασφάλεια με ακτίνες Χ | - Ναι, ναι. |
| Συμφωνία | Συσκευές SDHC/SDXC |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C σε 85°C |
| Ικανότητα | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Πακέτο | Προεπιλεγμένη ή λιανική κυψέλη |
| Ποιότητα | Καλό, 100% καινούργιο. |
| Υλικό | πλαστική ύλη |
| Προϊόν | Κάρτα μνήμης TF 32GB |
|---|---|
| Τσιπς | Hynix V7/ KIOXIA |
| Ικανότητα | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Χρήση | κινητά τηλέφωνα, κάμερες, κάμερες παρακολούθησης, tablet |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Γράψτε την ταχύτητα | Μέχρι 90MB/s |
|---|---|
| Βάρος | 0.4g |
| Συμφωνία | Συσκευές SDHC/SDXC |
| ελεγκτής | SA |
| Αδιάβροχο | - Ναι, ναι. |
| Χαρακτηριστικά αξιοπιστίας | Βελτιωμένη αξιοπιστία δεδομένων με βελτιωμένη ECC και ισοπέδωση φθοράς |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέος |
| Λογότυπο | Oem |
| Επιλογή Flash | MLC / 3D TLC / QLC NAND |
| Διασύνδεση | Διεπαφή MMC (MultiMediaCard). |
| Ονομασία | 128GB Cartao De Memoria (Κάρτα Μνήμης) |
|---|---|
| Ετικέτα | Ετικέτα PG ή OEM |
| Σύστημα αρχείων | FAT32/exFAT |
| Δυναμικότητα | 32GB / 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Πακέτο | Προσαρμόσιμη |
| Ονομασία | Κάρτα υψηλής ταχύτητας TF |
|---|---|
| Ετικέτα | Ετικέτα PG ή OEM |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο |
| Δυναμικότητα | 32GB / 64GB / 128GB / 256GB |
| κατάσταση του προϊόντος | Νέο |
| Ονομασία | Μνήμη 64GB |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 32GB / 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Προσαρμοσμένο | Αποδεκτό |
| Κατάσταση των προϊόντων | Σε αποθέματα |
| Κατηγορία ταχύτητας | Τάξη 10 |