| Renk | Siyah veya basılı |
|---|---|
| Boyut | 15*11*1mm |
| Veri saklama | 10 yıla kadar |
| Depo | 8 GB/16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ila 85°C |
| Kapasite | 8 GB/16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
|---|---|
| Okuma Hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| anlaşma | HS400 |
| Yazma Hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Çalışma sıcaklığı | -25°C~+85°C |
| Kapasite | 8GB-512GB |
|---|---|
| Okuma Hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| anlaşma | HS400 |
| Yazma Hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Çalışma sıcaklığı | -25°C~+85°C |
| Dosya sistemi | FAT32/ exFAT |
|---|---|
| Okuma hızı | 180 MB/sn'ye kadar |
| Depo | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
| Başvuru | Endüstriyel otomasyon, gözetim, otomotiv, tıbbi cihazlar |
| Gerilim | 2,7V - 3,6V |
| Hız | C10, U3, V30, A1 |
|---|---|
| Kalite | Kontrplak durumda |
| Flaş Derecesi | A sınıfı |
| Ürün Durumu | Yeni |
| fabrika | Evet |
| Uyumluluk | ROHS, CE, FCC |
|---|---|
| Arayüz | SDIO 3.0 / SPI |
| Güç Kaynağı | 1.000.000 Saat |
| Dayanıklılık | Endüstriyel sınıf, yüksek dayanıklılık |
| Su geçirmez | IPx7 |
| NAND | TLC |
|---|---|
| Kullanım Örneği | OTT set üstü kutusu |
| Depolama Kapasitesi | 64GB/128GB/256GB/32GB |
| Yazma hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Durum | İyi |
| Garanti | 3 yıl |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ila 85°C |
| Dayanıklılık | Darbeye dayanıklı, Su geçirmez, X ışınına dayanıklı |
| Güç Kaynağı | 1 milyon saatten fazla |
| Boyutlar | 15mm x 11mm x 1mm |
| Ürün adı | Orijinal Yeni emmc |
|---|---|
| Kapasite | Tipik olarak 64 GB ile 256 GB arasında değişir |
| Özellik | Düşük |
| Garanti | 1 Yıl |
| Nand flaş | TLC |
| Depolama Sıcaklığı | -40-105°C |
|---|---|
| Kapasite | Tipik olarak 4 GB ile 256 GB arasında değişir |
| Anahtar Özellikler | gömülü emmc |
| Paket Tipi | BGA (Küresel Izgara Dizisi) |
| OEM | Destek |