| Χρώμα | Μαύρο ή τυπωμένο |
|---|---|
| Μέγεθος | 15*11*1 χλστ |
| Διατήρηση δεδομένων | Έως 10 χρόνια |
| Αποθήκη | 8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C έως 85°C |
| Δυναμικότητα | 8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
|---|---|
| Διαβάστε την ταχύτητα | Μέχρι 330MB/s |
| Συμφωνία | HS400 |
| Γράψτε την ταχύτητα | Μέχρι 240MB/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C~+85°C |
| Δυναμικότητα | 8GB-512GB |
|---|---|
| Διαβάστε την ταχύτητα | Μέχρι 330MB/s |
| Συμφωνία | HS400 |
| Γράψτε την ταχύτητα | Μέχρι 240MB/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C~+85°C |
| Σύστημα αρχείων | FAT32/ exFAT |
|---|---|
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 180MB/s |
| Αποθήκη | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
| Εφαρμογή | Βιομηχανικοί αυτοματισμοί, επιτήρηση, αυτοκίνητα, ιατρικές συσκευές |
| Δυναμικό | 2.7V σε 3.6V |
| Ταχύτητα | C10, U3, V30, A1 |
|---|---|
| Ποιότητα | 100% πρωτότυπο |
| Βαθμός Flash | βαθμός Α |
| Κατάσταση αντικειμένου | Νέος |
| εργοστάσιο | Ναί |
| Συμμόρφωση | ROHS, CE, FCC |
|---|---|
| Διασύνδεση | SDIO 3.0 / SPI |
| MTBF | 1.000.000 ώρες |
| Αντοχή | Βιομηχανική ποιότητα, υψηλή αντοχή |
| Αδιάβροχος | IPx7 |
| Νάνος | TLC |
|---|---|
| Περίπτωση χρήσης | Αποκωδικοποιητής OTT |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης | 64GB/128GB/256GB/32GB |
| Ταχύτητα γραφής | Έως 240 MB/s |
| Κατάσταση | Καλός |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C έως 85°C |
| Αντοχή | Αντικραδασμική, Αδιάβροχη, Ακτινογραφία |
| MTBF | Πάνω από 1 εκατομμύριο ώρες |
| Διαστάσεις | 15mm X 11mm X 1mm |
| Όνομα προϊόντος | Πρωτότυπο νέο emmc |
|---|---|
| Ικανότητα | Συνήθως κυμαίνεται από 64 GB έως 256 GB |
| Χαρακτηριστικό | Χαμηλός |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| NAND FLASH | TLC |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40-105°C |
|---|---|
| Ικανότητα | Συνήθως κυμαίνεται από 4 GB έως 256 GB |
| Βασικά χαρακτηριστικά | ενσωματωμένο εμ.κ. |
| Τύπος πακέτου | BGA (Ball Grid Array) |
| OEM | Υποστήριξη |