| Speed | C10, U3, V30, A1 |
|---|---|
| Quality | 100% Original |
| Flash Grade | Grade A |
| Item Condition | New |
| Factory | Yes |
| Compliance | RoHS, CE, FCC |
|---|---|
| Interface | SDIO 3.0 / SPI |
| Mtbf | 1,000,000 Hours |
| Durability | Industrial Grade, High Endurance |
| Waterproof | IPX7 |
| Nand | TLC |
|---|---|
| Use Case | OTT Set-top Box |
| Storage Capacity | 64GB/128GB/256GB/32GB |
| Write Speed | Up To 240 MB/s |
| Condition | Good |
| Warranty | 3 Years |
|---|---|
| Operatingtemperature | -40°C To 85°C |
| Durability | Shockproof, Waterproof, X-ray Proof |
| Mtbf | Over 1 Million Hours |
| Dimensions | 15mm X 11mm X 1mm |
| Product Name | Original New Emmc |
|---|---|
| Capacity | Typically Ranges From 64GB To 256GB |
| Feature | Low |
| Warranty | 1 Year |
| Nand Flash | TLC |
| Product Name | EMMC 5.1 Embedded Automotive EMMC |
|---|---|
| Products Status | New |
| Flash Grade | Grade A |
| Compatible | In-vehicle |
| Power Consumption | Low Power Consumption |
| Warranty | 1 Year Limited Warranty |
|---|---|
| Speed | C10, U3, V30, A1, A2 |
| Storage Type | Flash Memory |
| Type | SD Card |
| Origin | China |
| Name | Embedded Multimedia Card |
|---|---|
| Capacity | 8GB, 64GB, 128GB, 256GB, 512GB |
| Agreement | HS400 |
| Read Speed | Up To 330MB/s |
| Write Speed | Up To 240MB/s |
| Product Name | EMMC |
|---|---|
| Flash Grade | Grade A |
| Product Status | New |
| Memory | Flash |
| Wafer | KIOXIA Wafer |
| Product Name | PG Brand EMMC 5.1 |
|---|---|
| Appearance | 11.5mmx13mmx1.0mm/11.5mmx13mmx1.2mm |
| Origin | China |
| Function | Memory |
| Storage Capacity | 64GB/128GB/256GB |