| Nazwa | 128 GB EMMC Doskonała stabilność |
|---|---|
| Aplikacja | Wbudowana płyta główna |
| Pojemność | 32 GB/ 64 GB/ 128 GB/ 256 GB |
| OEM/ODM | Witamy |
| Porozumienie | HS400 |
| Nazwa | Nowy stan EMMC5.1 dla tabletu |
|---|---|
| Aplikacja | tabletka |
| Pojemność | 64 GB, 128 GB, 256 GB |
| OEM/ODM | Witamy |
| Porozumienie | HS400 |
| Nazwa | OEM/ ODM EMMC 5.1 |
|---|---|
| Aplikacja | Inteligentny telefon |
| OEM/ODM | Witamy |
| Porozumienie | HS400 |
| Czytaj prędkość | Do 330 MB/s |
| Funkcjonować | Pamięć |
|---|---|
| Zgodność | komputer typu tablet |
| OEM | Wsparcie |
| Pochodzenie | Chiny |
| Gwarancja | 1 rok |
| Nazwa produktu | Układ scalony pamięci eMMC |
|---|---|
| Ocena Flash | klasa A |
| Pojemność | 64 GB do 256 GB |
| Typ pakietu | 153BGA |
| stan produktów | Nowy |
| Nazwa | Niskie zużycie energii EMMC 5.1 |
|---|---|
| Aplikacja | Smart Home i multimedialne pudełka odtwarzające |
| Pojemność | 64 GB, 128 GB, 256 GB |
| OEM/ODM | Witamy |
| Porozumienie | HS400 |
| Nazwa | OEM/ ODM EMMC 5.1 dla inteligentnego domu |
|---|---|
| Aplikacja | Smart Home i multimedialne pudełka odtwarzające |
| Pojemność | 64 GB, 128 GB, 256 GB |
| OEM/ODM | Witamy |
| Porozumienie | HS400 |
| Sekwencyjna prędkość odczytu | Do 400 MB/s |
|---|---|
| Kształtownik | BGA153 |
| Ukończenie produktu | Standard |
| szerokość | 11,5 mm |
| Nazwa produktu | Karta pamięci EMMC |
| Pamięć | Błysk |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| stan produktów | Nowy |
| Pojemność | Różnie (64 GB, 128 GB itp.) |
| Kształtownik | BGA153 |
| Nazwa produktu | 256 GB 128 GB 64 GB 32 GB Emmc5.1 |
|---|---|
| Pojemność | 32 GB-512 GB |
| Używany do | Inteligentny telefon/wbudowana płyta główna/tablet |
| Czytaj prędkość | Do 330 MB/s |
| Prędkość zapisu | Do 240 MB/s |