| Snelheid | C10, U3, V30, A1 |
|---|---|
| Kwaliteit | 100% Origineel |
| Flitsgraad | rang A |
| Conditie van artikel | Nieuw |
| fabriek | Ja |
| Naleving | ROHS, CE, FCC |
|---|---|
| Interface | SDIO 3.0/SPI |
| MTBF | 1.000.000 Uren |
| Duurzaamheid | Industriële kwaliteit, hoog uithoudingsvermogen |
| Waterdicht | IPx7 |
| NAND | TLC |
|---|---|
| Gebruikscasus | OTT-settopbox |
| Opslagcapaciteit | 64 GB/128 GB/256 GB/32 GB |
| Schrijfsnelheid | Tot 240 MB/s |
| Voorwaarde | Goed |
| Garantie | 3 jaar |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -40°C tot 85°C |
| Duurzaamheid | Schokbestendig, waterdicht, röntgenbestendig |
| MTBF | Ruim 1 miljoen uur |
| Afmetingen | 15mm x 11mm x 1mm |
| Productnaam | Origineel Nieuw emmc |
|---|---|
| Capaciteit | Meestal varieert dit van 64 GB tot 256 GB |
| Functie | Laag |
| Garantie | 1 jaar |
| NAND FLASH | TLC |
| Productnaam | eMMC 5.1 Ingebouwde eMMC voor de automobielsector |
|---|---|
| Productenstatus | Nieuw |
| Flitsgraad | rang A |
| Verenigbaar | In het voertuig |
| Stroomverbruik | Laag stroomverbruik |
| Garantie | 1 jaar beperkte garantie |
|---|---|
| Snelheid | C10, U3, V30, A1, A2 |
| Opslagtype | Flash-geheugen |
| type | SD-kaart |
| Oorsprong | China |
| Naam | Ingebedde multimedia-kaart |
|---|---|
| Capaciteit | 8GB, 64GB, 128GB, 256GB, 512GB. |
| Overeenkomst | HS400 |
| Lees Snelheid | Tot 330 MB/s |
| Schrijf snelheid | Tot 240 MB/s |
| Productnaam | EMMC |
|---|---|
| Flitsgraad | rang A |
| Productstatus | Nieuw |
| Geheugen | Flash |
| Wafeltje | KIOXIA-wafel |
| Productnaam | PG-merk eMMC 5.1 |
|---|---|
| Verschijning | 11,5 mm x 13 mm x 1,0 mm/11,5 mm x 13 mm x 1,2 mm |
| Oorsprong | China |
| Functie | Geheugen |
| Opslagcapaciteit | 64 GB/128 GB/256 GB |