| Όνομα προϊόντος | eMMC 5.1 Embedded Chips |
|---|---|
| Υλικό | πλαστική ύλη |
| Μάρκα | PG |
| Ποιότητα | Νέος |
| Κατασκευαστής | Ναί |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένο Flash Automotive eMMC |
|---|---|
| Ελεγκτής | SMI |
| Σχετικές Πιστοποιήσεις | IATF 16949 |
| Οστια | Κιοξία |
| εργοστάσιο | Ναί |
| Όνομα προϊόντος | Μάρκα PG eMMC 5.1 |
|---|---|
| εμφάνιση | 11,5mmx13mmx1,0mm/11,5mmx13mmx1,2mm |
| Προέλευση | Κίνα |
| Λειτουργία | Μνήμη |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης | 64GB/128GB/256GB |
| Κατάσταση | Καλή υγεία |
|---|---|
| Λογότυπο | Oem |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 330 MB/s |
| Μνήμη | Λάμψη |
| Τύπος πακέτου | BGA 153 |
| Ονομασία | PG Βιομηχανική ποιότητα eMMC |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Διαβάστε την ταχύτητα | Μέχρι 330MB/s |
| Γράψτε την ταχύτητα | Μέχρι 240MB/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C~+85°C / -45°C~+105°C |
| Προέλευση | Κίνα |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Βαθμός αυτοκινήτου eMMC 5.1 |
| Τύπος Nand Flash | 3D NAND |
| Ικανότητα | 64 128 256G |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 330 MB/s |
| Προϊόν | Ic Chip Automotive Embedded EMMC 5.1 |
|---|---|
| Προέλευση | Κίνα |
| Υλικό | πλαστική ύλη |
| Λειτουργία | Μνήμη |
| Εύρος χωρητικότητας | 64 GB έως 256 GB |
| Περίπτωση χρήσης | Ταμπλέτες εκμάθησης |
|---|---|
| Ταχύτητα γραφής | Έως 240 MB/s |
| Εφαρμογή | Πίνακας υπολογιστή |
| Κατάσταση | Καλός |
| Ταχύτητα λεωφορείων | HS400 (έως 400 MB/s) |
| Όνομα προϊόντος | eMMC 32 GB 64 GB 128 GB 256 GB |
|---|---|
| Κατάσταση | Καλή υγεία |
| Ταχύτητα γραφής | 240 MB/s |
| Υπηρεσία προσαρμογής λογότυπου | Διαθέσιμος |
| Ουρά εντολών | Υποστηρίζεται |
| Όνομα προϊόντος | 128 GB Ενσωματωμένο EMMC 5.1 |
|---|---|
| NAND FLASH | TLC |
| Τύπος πακέτου | FBGA |
| Σύμφωνος | Ψηφιακά πλαίσια φωτογραφιών |
| Εύρος χωρητικότητας | 64 GB έως 256 GB |