| Ürün adı | eMMC 5.1 Gömülü Çipler |
|---|---|
| Malzeme | plastik |
| Marka | PG |
| Kalite | Yeni |
| Üreticisi | Evet |
| Ürün adı | Gömülü Flash Otomotiv eMMC |
|---|---|
| Denetleyici | SMI |
| İlgili Sertifikalar | IATF 16949 |
| Gofret | Kioksiye |
| fabrika | Evet |
| Ürün adı | PG Markası eMMC 5.1 |
|---|---|
| Dış görünüş | 11,5mmx13mmx1,0mm/11,5mmx13mmx1,2mm |
| Menşei | Çin |
| İşlev | Hafıza |
| Depolama Kapasitesi | 64GB/128GB/256GB |
| Durum | Sağlık |
|---|---|
| Logo | Oem |
| Okuma hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Hafıza | Flaş |
| Paket Tipi | BGA 153 |
| Adı | PG Endüstriyel Sınıflı eMMC |
|---|---|
| Kapasite | 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Okuma Hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Yazma Hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C~+85°C / -45°C~+105°C |
| Menşei | Çin |
|---|---|
| Ürün adı | Otomotiv Sınıfı eMMC 5.1 |
| Nand Flash Türü | 3D NAND |
| Kapasite | 64 128 256G |
| Okuma hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Ürün | Ic Chip Otomotiv Gömülü EMMC 5.1 |
|---|---|
| Menşei | Çin |
| Malzeme | plastik |
| İşlev | Hafıza |
| Kapasite aralığı | 64GB - 256GB |
| Kullanım Örneği | Öğrenme Tabletleri |
|---|---|
| Yazma hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Uygulama | Tablet bilgisayar |
| Durum | İyi |
| Otobüs hızı | HS400 (400 MB/s'ye kadar) |
| Ürün adı | eMMC 32GB 64GB 128GB 256GB |
|---|---|
| Durum | Sağlık |
| Yazma hızı | 240 MB/sn |
| Logo Özelleştirilmiş Hizmet | Mevcut |
| Komut Kuyruğa Alma | Destekleniyor |
| Ürün adı | 128 GB Yerleşik EMMC 5.1 |
|---|---|
| Nand flaş | TLC |
| Paket Tipi | FBGA |
| Uyumlu | Dijital Fotoğraf Çerçeveleri |
| Kapasite aralığı | 64GB - 256GB |