| Productnaam | eMMC 5.1 ingebedde chips |
|---|---|
| Materiaal | plastic |
| Merk | PG |
| Kwaliteit | Nieuw |
| Vervaardiging | Ja |
| Productnaam | Ingebouwde Flash Automotive eMMC |
|---|---|
| Controleur | SMI |
| Gerelateerde certificeringen | IATF 16949 |
| Wafeltje | Kioxia |
| fabriek | Ja |
| Productnaam | PG-merk eMMC 5.1 |
|---|---|
| verschijning | 11,5 mm x 13 mm x 1,0 mm/11,5 mm x 13 mm x 1,2 mm |
| Oorsprong | China |
| Functie | Geheugen |
| Opslagcapaciteit | 64 GB/128 GB/256 GB |
| Status | Goede gezondheid |
|---|---|
| Logo | OEM |
| Lees snelheid | Tot 330 MB/s |
| Geheugen | Flash |
| Pakkettype | BGA 153 |
| Naam | PG Industriële kwaliteit eMMC |
|---|---|
| Capaciteit | 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Lees Snelheid | Tot 330 MB/s |
| Schrijf snelheid | Tot 240 MB/s |
| Werktemperatuur | -40°C~+85°C / -45°C~+105°C |
| Oorsprong | China |
|---|---|
| Productnaam | eMMC van automobielkwaliteit 5.1 |
| Nand Flash Type | 3D NAND |
| Capaciteit | 64 128 256G |
| Lees snelheid | Tot 330 MB/s |
| Product | Ic-chip Automotive ingebed EMMC 5.1 |
|---|---|
| Oorsprong | China |
| Materiaal | plastic |
| Functie | Geheugen |
| Capaciteitsbereik | 64 GB tot 256 GB |
| Gebruikscasus | Tabletten leren |
|---|---|
| Schrijfsnelheid | Tot 240 MB/s |
| Toepassing | Tabletcomputer |
| Voorwaarde | Goed |
| Bussnelheid | HS400 (tot 400 MB/s) |
| Productnaam | eMMC 32GB 64GB 128GB 256GB |
|---|---|
| Status | Goede gezondheid |
| Schrijfsnelheid | 240 MB/sec |
| Logo aangepaste service | Beschikbaar |
| Commandowachtrij | Ondersteund |
| Productnaam | 128 GB geïntegreerde EMMC 5.1 |
|---|---|
| NAND FLASH | TLC |
| Pakkettype | FBGA |
| Verenigbaar | Digitale fotoramen |
| Capaciteitsbereik | 64 GB tot 256 GB |