| Product Name | EMMC 153 BGA Flash Nand Memory |
|---|---|
| Weight | About 16g |
| Custom | Support |
| Capacity | 256GB/64GB/128GB |
| Application | Smart Speaker |
| Memory | Flash |
|---|---|
| Package Type | BGA (Ball Grid Array) 153 |
| Condition | Good Quality |
| Material | Plastic |
| Oem | Welcome |
| Product | EMMC Flash Memory |
|---|---|
| Application | Car ADAS System |
| Nand Flash | KIOXIA TLC |
| Color | Black |
| Certificate | AEC-Q100,ROHS |
| Material | Plastic |
|---|---|
| Product Status | New |
| Capacity | 64GB To 256GB |
| Color | Custom |
| Warranty | 1 Year |
| Product Name | EMMC 5.1 Embedded IC Chips |
|---|---|
| Use Case | Learning Tablets |
| Quality | New |
| Package Type | BGA 153 |
| Logo | OEM |
| Product | EMMC5.1 Integrated Circuits Memory |
|---|---|
| Logo | Customized Logo |
| Manufacturer | China Chips Star |
| Read Speed | Up To 330MB/S |
| Origin | SZ |
| Product Name | Embedded EMMC |
|---|---|
| Capacity | 64GB / 128GB / 256GB |
| Material | Plastic |
| Aplication | In Vehicle Communication And Networking System |
| Color | Black |
| Product | Ic Chip Automotive Embedded EMMC 5.1 |
|---|---|
| Origin | China |
| Material | Plastic |
| Function | Memory |
| Capacity Range | 64GB To 256GB |
| Product Name | Embedded Storage Solution EMMC |
|---|---|
| Memory | Flash |
| Wafer | KIOXIA |
| Application | Advanced Driving Assistance System |
| Package | BGA153 Package |
| Factory | Yes |
|---|---|
| Wafer | KIOXIA |
| Package | BGA153 Package |
| Quality | Genuine Original |
| Warranty | 5 Years |