| Όνομα προϊόντος | EMMC 153 BGA Flash Nand Memory |
|---|---|
| Βάρος | περίπου 16g |
| έθιμο | Υποστήριξη |
| Ικανότητα | 256GB/64GB/128GB |
| Εφαρμογή | Έξυπνος ομιλητής |
| Μνήμη | Λάμψη |
|---|---|
| Τύπος πακέτου | BGA (Ball Grid Array) 153 |
| Κατάσταση | Καλή ποιότητα |
| Υλικό | πλαστική ύλη |
| OEM | Καλωσόρισμα |
| Προϊόν | Η μνήμη flash EMMC |
|---|---|
| Εφαρμογή | Σύστημα ADAS αυτοκινήτου |
| NAND FLASH | KIOXIA TLC |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Πιστοποιητικό | AEC-Q100, ROHS |
| Υλικό | πλαστική ύλη |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντος | Νέος |
| Ικανότητα | 64 GB έως 256 GB |
| Χρώμα | έθιμο |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Όνομα προϊόντος | eMMC 5.1 Ενσωματωμένα τσιπ IC |
|---|---|
| Περίπτωση χρήσης | Ταμπλέτες εκμάθησης |
| Ποιότητα | Νέος |
| Τύπος πακέτου | BGA 153 |
| Λογότυπο | OEM |
| Προϊόν | Μνήμη ενσωματωμένων κυκλωμάτων eMMC5.1 |
|---|---|
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο λογότυπο |
| Κατασκευαστής | China Chips Star |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 330 MB/s |
| Προέλευση | SZ |
| Όνομα προϊόντος | ενσωματωμένο εμ.κ. |
|---|---|
| Ικανότητα | 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| Υλικό | πλαστική ύλη |
| Εφαρμογή | Σε σύστημα επικοινωνίας και δικτύωσης οχημάτων |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Προϊόν | Ic Chip Automotive Embedded EMMC 5.1 |
|---|---|
| Προέλευση | Κίνα |
| Υλικό | πλαστική ύλη |
| Λειτουργία | Μνήμη |
| Εύρος χωρητικότητας | 64 GB έως 256 GB |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένη λύση αποθήκευσης EMMC |
|---|---|
| Μνήμη | Λάμψη |
| Οστια | Κιοξία |
| Εφαρμογή | Προηγμένο σύστημα υποβοήθησης οδήγησης |
| Πακέτο | Πακέτο BGA153 |
| εργοστάσιο | Ναί |
|---|---|
| Οστια | Κιοξία |
| Πακέτο | Πακέτο BGA153 |
| Ποιότητα | Γνήσιο πρωτότυπο |
| Εγγύηση | 5 Χρόνια |