| Ürün Adı | EMMC 153 BGA Flash Nand Bellek |
|---|---|
| Ağırlık | Yaklaşık 16 gram |
| gelenek | Destek |
| Kapasite | 256GB/64GB/128GB |
| Başvuru | Akıllı Hoparlör |
| Hafıza | Flaş |
|---|---|
| Paket Tipi | BGA (Küresel Izgara Dizisi) 153 |
| Durum | Kaliteli |
| Malzeme | Plastik |
| OEM | Hoş geldin |
| Ürün | EMMC Flash Bellek |
|---|---|
| Başvuru | Araba ADAS Sistemi |
| Nand flaş | KIOXIA TLC |
| Renk | Siyah |
| Sertifika | AEC-Q100,ROHS |
| Malzeme | Plastik |
|---|---|
| Ürün Durumu | Yeni |
| Kapasite | 64GB - 256GB |
| Renk | gelenek |
| Garanti | 1 Yıl |
| Ürün Adı | eMMC 5.1 Gömülü IC Yongaları |
|---|---|
| Kullanım Örneği | Öğrenme Tabletleri |
| Kalite | Yeni |
| Paket Tipi | BGA 153 |
| Logo | OEM |
| Ürün | eMMC5.1 Tümleşik Devre Belleği |
|---|---|
| Logo | Özelleştirilmiş logo |
| Üretici | Çin Cips Yıldızı |
| Okuma hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Menşei | SZ |
| Ürün adı | gömülü emmc |
|---|---|
| Kapasite | 64GB / 128GB / 256GB |
| Malzeme | plastik |
| Uygulama | Araç içi iletişim ve ağ sistemi |
| Renk | Siyah |
| Ürün | Ic Chip Otomotiv Gömülü EMMC 5.1 |
|---|---|
| Menşei | Çin |
| Malzeme | Plastik |
| İşlev | Hafıza |
| Kapasite aralığı | 64GB - 256GB |
| Ürün Adı | Gömülü Depolama Çözümü EMMC |
|---|---|
| Hafıza | Flaş |
| Gofret | Kioksiye |
| Başvuru | Gelişmiş Sürüş Yardım Sistemi |
| Paket | BGA153 Paketi |
| fabrika | Evet |
|---|---|
| Gofret | Kioksiye |
| Paket | BGA153 Paketi |
| Kalite | Orijinal Orijinal |
| Garanti | 5 Yıl |