| Productnaam | EMMC 153 BGA Flash Nand-geheugen |
|---|---|
| Gewicht | ongeveer 16 g |
| aangepast | Steun |
| Capaciteit | 256 GB/64 GB/128 GB |
| Sollicitatie | Slimme Spreker |
| Geheugen | Flash |
|---|---|
| Pakkettype | BGA (Ball Grid Array) 153 |
| Voorwaarde | Goede kwaliteit |
| Materiaal | plastic |
| OEM | Welkom |
| Product | EMMC flashgeheugen |
|---|---|
| Sollicitatie | Auto ADAS-systeem |
| NAND FLASH | KIOXIA TLC |
| Kleur | Zwart |
| Certificaat | AEC-Q100, ROHS |
| Materiaal | plastic |
|---|---|
| Productstatus | Nieuw |
| Capaciteit | 64 GB tot 256 GB |
| Kleur | aangepast |
| Garantie | 1 jaar |
| Productnaam | eMMC 5.1 ingebedde IC-chips |
|---|---|
| Gebruikscasus | Tabletten leren |
| Kwaliteit | Nieuw |
| Pakkettype | BGA 153 |
| Logo | OEM |
| Product | eMMC5.1 Geheugen met geïntegreerde schakelingen |
|---|---|
| Logo | Aangepast logo |
| Fabrikant | China Chips-ster |
| Lees snelheid | Tot 330 MB/s |
| Oorsprong | Z.Z |
| Productnaam | ingebouwde emmc |
|---|---|
| Capaciteit | 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| Materiaal | plastic |
| Toepassing | In voertuigcommunicatie- en netwerksysteem |
| Kleur | Zwart |
| Product | Ic-chip Automotive ingebed EMMC 5.1 |
|---|---|
| Oorsprong | China |
| Materiaal | plastic |
| Functie | Geheugen |
| Capaciteitsbereik | 64 GB tot 256 GB |
| Productnaam | Ingebouwde opslagoplossing EMMC |
|---|---|
| Geheugen | Flash |
| Wafeltje | Kioxia |
| Sollicitatie | Geavanceerd rijassistentiesysteem |
| Pakket | BGA153-pakket |
| fabriek | Ja |
|---|---|
| Wafeltje | Kioxia |
| Pakket | BGA153-pakket |
| Kwaliteit | Echt origineel |
| Garantie | 5 jaar |